Kräuter der Provence

Prymat
41Kräuter der Provence
Warto wiedzieć: Zioła prowansalskie to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i smaku, z wyraźnie wyczuwalnymi rozmarynem, bazylią i majerankiem. Pasuje do: - sosów pomidorowych - pizzy - makaronów - sałatek - białego mięsa Nietypowe zastosowanie: Zioła prowansalskie są świetnym dodatkiem do farszu do pierogów z łososiem i serem mozzarella.
Kräuter der ProvenceKräuter der Provence
masa netto

masa netto

10 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-08-30

pojemność

cena za kilogram

199,00 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901135000239

5901135000239

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2029-08-30 NewCondition
tymianek, bazylia (27 %), cząber, majeranek (10,6 %), rozmaryn (9 %), oregano, liść laurowy
Seler : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Warto wiedzieć: Zioła prowansalskie to mieszanka o przyjemnym ziołowym zapachu i smaku, z wyraźnie wyczuwalnymi rozmarynem, bazylią i majerankiem. Pasuje do: - sosów pomidorowych - pizzy - makaronów - sałatek - białego mięsa Nietypowe zastosowanie: Zioła prowansalskie są świetnym dodatkiem do farszu do pierogów z łososiem i serem mozzarella.
Eigenschaften:pełne aromatu zioła i przyprawy
Marke:Prymat
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Zioła prowansalskie suszone - suszona mieszanka przyprawowa.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i zacienionym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Cykoria Kräuter der Provence Cykoria Kräuter der Provence
    10 g
    181,00zł/kg

    Preis: 1,81 zł

    PLN
    1
    28
    Verfallsdatum 2028-09-30
    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
    Pfeffer 20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
    20 g
    105,00zł/kg

    Preis: 2,10 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-02-28
    Prymat gerieben Majoran Prymat gerieben Majoran
    8 g
    248,75zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-30
    Prymat Basilikum Gewürz für Prymat Basilikum Gewürz für
    Rückseite Gerichte, die mit der Bereitstellung auf der 10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-03-30
    Prymat Knoblauchsalz Prymat Knoblauchsalz
    40 g
    55,50zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum
    2028-01-30
    Prymat Chili-Pfeffer ( Prymat Chili-Pfeffer (
    Cayennepfeffer ) Hackfleisch 15 g
    132,67zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Prymat Nitritsalz Prymat Nitritsalz
    50 g
    47,40zł/kg

    Preis: 2,37 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5