Dagoma Ketchup Kaszubski scharf

Dagoma
Dagoma Ketchup Kaszubski scharfDagoma Ketchup Kaszubski scharf
masa netto

masa netto

380 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-23

pojemność

cena za kilogram

24,87 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901884720914

5901884720914

Preis: 9,45 zł

9.45 PLN 2028-06-23 NewCondition
koncentrat pomidorowy (157 g pomidorów zużyto na 100 g ketchupu), woda, cukier, przecier cebuli, przecier selera, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, ocet spirytusowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, ekstrakt papryki, aromat
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:418 kJ / 100 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:<0,1 g
Węglowodany:22 g
w tym cukry:19 g
Białko:1,6 g
Sól:1,6 g

Seler : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Produkt polski
Marke:Dagoma
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ketchup ostry. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Rücksendeadresse:Dagoma Sp. z o.o., ul. Wojska Polskiego 62, 84-100 Puck
Włocławek Wloclawek mild Ketchup Włocławek Wloclawek mild Ketchup
380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-09-30
Włocławek Wloclawek Ketchup Włocławek Wloclawek Ketchup
scharf 380 g 380 g
18,39zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-30
Dagoma Dagoma Ketchup mild Dagoma Dagoma Ketchup mild
Kaszubski 380 g
25,53zł/kg

Preis: 9,70 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2028-08-21
Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-08-30
Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
Ketchup 480 g
14,00zł/kg

Preis: 6,72 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-20
Dagoma juncea Senf Dagoma juncea Senf
200 g
21,65zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-12-10
Dagoma Dagome Senf Danzig Dagoma Dagome Senf Danzig
Köstlichkeiten , Honig 200g 200 g
22,60zł/kg

Preis: 4,52 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-13
Dagoma Dagome Senf 200g Dagoma Dagome Senf 200g
kaschubischen 200 g
21,65zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5