Dr. Gerard leitet Kokoswaffeln mit Sahne

dr Gerard
51Dr. Gerard leitet Kokoswaffeln mit Sahne
Dr. Gerard leitet Kokoswaffeln mit SahneDr. Gerard leitet Kokoswaffeln mit Sahne
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-19

pojemność

cena za kilogram

34,95 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907471411906

5907471411906

Preis: 6,99 zł

6.99 PLN 2027-02-19 NewCondition
polewa biała 40 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy), mleko w proszku odtłuszczone, mleko pełne w proszku, serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat naturalny], krem kokosowy 40 % [tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, serwatka w proszku (z mleka), wiórki kokosowe 19 %, emulgator: lecytyny (z rzepaku); aromat], mąka pszenna, wiórki kokosowe 3 %, olej rzepakowy, skrobia ziemniaczana, emulgator: lecytyny (z rzepaku), sól, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g produktu
Wartość energetyczna2344 kJ / 562 kcal
Tłuszcz36 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone24 g
Węglowodany53 g
- w tym cukry36 g
Białko4,4 g
Sól0,35 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
kokosowa posypka, chrupiący wafelek, bez słodzików, bez barwników, bez konserwantów, bez syropu glukozowo-fruktozowego
Marke:dr Gerard
Über die Marke:spróbuj także innych dr Gerard Pryncypałki orzechowy smak dr Gerard Bambino dr Gerard Pasja wiśnia
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Wafelki z kremem kokosowym w polewie białej dekorowane wiórkami kokosowymi.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Nieokreślone opakowanie
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Pawełek Toffee bar Pawełek Toffee bar
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Pawełek Creme bar Pawełek Creme bar
    Verfallsdatum 2027-05-26
    Grześki Teilen Sie Schokolade Grześki Teilen Sie Schokolade
    Wafer ohne 6 - Kakao 26 g
    47,69zł/kg

    Preis: 1,24 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Grześki Wafer in Schokolade Natur Grześki Wafer in Schokolade Natur
    36 g
    52,22zł/kg

    Preis: 1,88 zł

    PLN
    1
    118
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Prince Polo Prince Polo klassische Prince Polo Prince Polo klassische
    Verfallsdatum 2027-05-18
    Jutrzenka | Familie Erdnuss Jutrzenka | Familie Erdnuss
    -Wafern 180 g
    23,39zł/kg

    Preis: 4,21 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln Jutrzenka | Familie, Eiswaffeln
    Verfallsdatum 2027-07-30
    dr Gerard Dr. Gerard Kekse mit dr Gerard Dr. Gerard Kekse mit
    Kakaoglasur, bestreut mit Kokosnussspänen 160 g
    39,06zł/kg

    Preis: 6,25 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-07-05
    dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet dr Gerard Dr. Gerard Magic Duet
    Schokoladenkekse mit Schokoladencreme 185 g
    30,27zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-03-08
    dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki dr Gerard Dr. Gerard Pryncypalki
    Schwarz-Weiß 200 g
    36,70zł/kg

    Preis: 7,34 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2026-12-17
    dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks dr Gerard Dr. Gerard Cremesticks
    mit Aprikosengeschmack 170 g
    37,12zł/kg

    Preis: 6,31 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-04-01
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Black dr Gerard dr Gerard Mafijne Black
    Herbatniki 216 g
    29,35zł/kg

    Preis: 6,34 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-06-29
    dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo dr Gerard dr Gerard Mafijne Duo
    Herbatniki 216 g
    25,97zł/kg

    Preis: 5,61 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-04-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5