Dr. Oetker żelfix 03.01

Dr. Oetker Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Dr. Oetker żelfix 03.01Dr. Oetker żelfix 03.01
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-11-30

pojemność

cena za kilogram

103,75 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437071305

5900437071305

Preis: 4,15 zł

4.15 PLN 2028-11-30 NewCondition
cukier, substancja żelująca (pektyny), dekstroza, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (kwas sorbowy)
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Na 1 kg owoców (lub 0,9 l soku) i 0,35 kg cukru Z Żelfixem 3:1 Dr. Oetkera szybko przygotujesz pyszne przetwory.
Eigenschaften:na bazie pektyny owocowej, pyszne konfitury w 2 minuty, na 1 kg owoców 0,35 kg cukru, zapobiega pleśnieniu
Marke:Dr. Oetker
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mieszanka żelująca w proszku.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:Sposób przyrządzania: 1. Odważyć 1 kg umytych, wypestkowanych i rozdrobnionych owoców lub odmierzyć 0,9 l soku. 2. Żelfix dokładnie wymieszaj z owocami lub sokiem. Zagotuj ciągle mieszając. 3. Dodaj 0,35 kg cukru. Zagotuj ponownie i gotuj jeszcze 2 min (owoce twarde i mniej rozdrobnione gotuj 3 do 5 min). Zdejmij z ognia i mieszaj do zaniku piany. 4. Gorącą konfiturę lub galaretkę nałóż do słoików (do pełna) i natychmiast szczelnie zamknij. Słoiki ułóż na ok. 5 min dnem do góry. Wskazówki: - Aby zachować świeży kolor i wyostrzyć smak konfitur ze szczególnie słodkich owoców, dodaj sok z 1 cytryny lub szczyptę Kwasu cytrynowego Dr. Oetkera. - Przy przyrządzaniu konfitury z większej ilości owoców przyjmij proporcje: 2 kg owoców + 2 Żelfixy + 700 g cukru. Nie zaleca się stosowania jednorazowo większej ilości składników. Z Żelfixem Dr. Oetkera możesz przygotować również przetwory na bazie warzyw, takich jak pomidory, papryka czy cukinia.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Rücksendeadresse:
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Blaubeermarmelade 280 g
27,96zł/kg

Preis: 7,83 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-06-30
Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
Verfallsdatum 2027-05-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma , Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma ,
um Kuchen 9 ml
264,44zł/l

Preis: 2,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver
30 g
33,00zł/kg

Preis: 0,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Zitronensäure 20 g
90,00zł/kg

Preis: 1,80 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Speisegelatine 20 g
149,50zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
Moment , Erdbeergelee 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
süßen Moment von Apple 30 g
55,33zł/kg

Preis: 1,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
Süßkirsche Moment 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5