Dziugas Süßrahmbutter 82% Fett

Dziugas
32Dziugas Süßrahmbutter 82% Fett
Dziugas Süßrahmbutter 82% FettDziugas Süßrahmbutter 82% Fett
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-07

pojemność

cena za kilogram

36,70 zł / kg

ocena

ranking

3.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4770299399708

4770299399708

Preis: 7,34 zł

7.34 PLN 2026-12-07 NewCondition
Dziugas Dziugas Süßrahmbutter Dziugas Dziugas Süßrahmbutter
82% Fett 200 g
34,95zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-13
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 2 ocen.




    Jagr Extra- Butter aus Warlubie Jagr Extra- Butter aus Warlubie
    200 g
    34,95zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-11-08
    Łaciate Łaciate Butter 83% Fett Łaciate Łaciate Butter 83% Fett
    200 g
    37,15zł/kg

    Preis: 7,43 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-24
    Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
    Kerrygold-Butter 200 g
    56,10zł/kg

    Preis: 11,22 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2026-12-22
    Piątnica Piątnica Landbutter 83% Piątnica Piątnica Landbutter 83%
    200 g
    37,45zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    27
    Verfallsdatum 2026-12-13
    Kerry Gold Traditionelle irische Kerry Gold Traditionelle irische
    gesalzene Kerrygoldbutter 200 g
    56,10zł/kg

    Preis: 11,22 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-12-22
    Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
    Butter 83% 200 g
    37,45zł/kg

    Preis: 7,49 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Mlekovita Mlekovita Geklärte Mlekovita Mlekovita Geklärte
    Butter 99,9% Fett Milch 200 g
    59,95zł/kg

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-21
    Dziugas Dziugas - Lab gereiften Dziugas Dziugas - Lab gereiften
    Hartkäse gerieben 100 g
    91,80zł/kg

    Preis: 9,18 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-11-02
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5