Gouda-Käse, gerieben

Mlekpol
55
Polecam Gouda-Käse, gerieben
48Gouda-Käse, gerieben
Gouda-Käse, geriebenGouda-Käse, gerieben
masa netto

masa netto

135 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-13

pojemność

cena za kilogram

41,11 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820013288

5900820013288

Preis: 5,55 zł

5.55 PLN 2026-11-13 NewCondition
ser Gouda (mleko, sól, kultury bakterii mlekowych, stabilizator: chlorek wapnia, barwnik: annato), skrobia kukurydziana - zapobiega sklejaniu się rozdrobnionego sera, Zawartość tłuszczu 27%
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu:
wartość energetyczna 1441 kJ/347 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 17 g
węglowodany w tym0 g
- cukry 0 g
białko 26 g
sól 1,3 g

Mleko : Zawiera
zawartość tłuszczu 27%, ser bez konserwantów, idealny do: pizzy, zapiekanek, tostów
Marke:Mlekpol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ser Gouda tarty.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0°C do +10°C.
Rezepte:Tarta z serem Gouda z brokułem i czerwoną papryką
Ciasto:
1 jajko, pół kostki Masła Łaciate, 1,5 szklanki mąki pszennej, płaska łyżeczka soli, 6 łyżeczek bardzo zimnej wody
Nadzienie
2 jajka, 200 g śmietany 18%, ok. pół szklanki Mleka Łaciate 3,2%, 100 g tartego sera Gouda Mlekpol, łyżeczka mielonej gałki muszkatołowej, 18 ziaren kolorowego pieprzu, pół łyżeczki soli, 1 brokuł, pół czerwonej papryki
Wykonanie:
1) Brokuł obgotować kilka minut we wrzątku (bez soli). Podzielić na małe różyczki, odsączyć starannie na papierowych ręcznikach
2) Zagnieść dokładnie ciasto w elastyczną kulę, wstawić ciasto na kilkanaście minut do lodówki do schłodzenia. Następnie rozwałkować na wysypanej mąką stolnicy, na dość cienki placek, wyłożyć nim formę do tarty, nakłuć widelcem. Różyczki brokuł równomiernie rozłożyć na cieście
3) Do wysokiego naczynia wlać śmietanę, mleko, wsypać Ser Gouda, gałkę muszkatołową, zmielony kolorowy pieprz, dwa całe jajka, 2 szczypty soli. Dokładnie wymieszać i uzyskana mieszanką zalać tartę. Posypać pokrojoną w wąskie paski papryką
4) Piec ok. 30 minut (do ścięcia się i zarumienienia masy), w 200°C, na środkowej półce
Smacznego
Verpackungsart:Zgrzewane
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
Oddział ZPM w Grajewie
Rücksendeadresse:Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL\" w Grajewie
ul. Elewatorska 13
19-203 Grajewo
tel. 86 273 04 00
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • 2026-09-21 15:24:09Polecam



Sierpc Königshartkäsekl und Sierpc Königshartkäsekl und
Scheiben geschnitten 135 g
56,52zł/kg

Preis: 7,63 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2026-12-02
Sierpc Sierpc Royal geräucherter Sierpc Sierpc Royal geräucherter
Käse 135 g
58,07zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-12-01
Sierpc KönigskäseLicht Sierpc KönigskäseLicht
135 g
58,07zł/kg

Preis: 7,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-12-03
Ryki Ceraz Premium Käse. Keine Ryki Ceraz Premium Käse. Keine
Laktose 135 g
44,44zł/kg

Preis: 6 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-12-01
Serenada Serenade Käse in Serenada Serenade Käse in
Scheiben geschnittene Salami 135 g
49,56zł/kg

Preis: 6,69 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-12-10
Serenada Serenade Radamer-Käse in Serenada Serenade Radamer-Käse in
Scheiben 135 g
49,48zł/kg

Preis: 6,68 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2026-12-08
Mlekovita Mlekovita Ser Wypasiony Mlekovita Mlekovita Ser Wypasiony
z pieprzem 135 g
48,52zł/kg

Preis: 6,55 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-30
Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
150 g
37,07zł/kg

Preis: 5,56 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-23
Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
Hartkäse Scheiben 150 g
39,13zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-14
Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse
von Mlekpol 150 g
33,27zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-07
Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
hermetisch verpackt 150 g
37,20zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2026-12-16
Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
Scheiben 150 g
37,93zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-19
Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5