Salami Scheiben Hartkäse

Mlekpol
55
Smakowity-polecam.Salami Scheiben Hartkäse
25
Jeden spleśniał ale reszta okSalami Scheiben Hartkäse
428Salami Scheiben Hartkäse
Salami Scheiben HartkäseSalami Scheiben Hartkäse
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-19

pojemność

cena za kilogram

37,67 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820005726

5900820005726

Preis: 5,65 zł

kaufen 12 szt. für 5.57 zł/szt
5.65 PLN 2026-11-19 NewCondition
Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
150 g
40,13zł/kg

Preis: 6,02 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2026-12-17
mleko, sól, stabilizator: chlorek wapnia, kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
wartość energetyczna1424 kJ/343 kcal
tłuszcz w tym27 g
- kwasy tłuszczowe nasycone17 g
węglowodany w tym0 g
- tym cukry0 g
białko25 g
sól1,3 g
wapń820 mg (103 % RWS*)
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

Mleko : Zawiera
Q Jakość Tradycja - Podlaskie, wysoka zawartość wapnia, prosty skład, wysoka zawartość białka, polskie z natury
Marke:Mlekpol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ser Salami.
Weitere Informationen:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +10 °C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 48 godzin w temperaturze od 0 °C do +10 °C.
Verpackungsart:Tacka
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 28 ocen.

  • Marek , 2025-09-22 15:23:24Smakowity-polecam.
  • Seabstian , 2025-08-21 10:22:15Jeden spleśniał ale reszta ok



Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
hermetisch verpackt 150 g
37,20zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2026-12-16
Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
150 g
37,07zł/kg

Preis: 5,56 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-23
Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
Scheiben 150 g
37,93zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-14
Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
Hartkäse Scheiben 150 g
39,13zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-14
Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
150 g
39,07zł/kg

Preis: 5,86 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekovita Mlekovita In Scheiben Mlekovita Mlekovita In Scheiben
geschnittener gelber Sokol-Käse 150 g
45,20zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-12-18
Mlekovita Mlekovita Hartkäse Mlekovita Mlekovita Hartkäse
Gouda in Scheiben geschnitten 150 g
43,80zł/kg

Preis: 6,57 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-12-02
Mlekpol saure Milch Mlekpol saure Milch
380 g
11,68zł/kg

Preis: 4,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-17
Mlekpol Gouda-Käse, gerieben Mlekpol Gouda-Käse, gerieben
Verfallsdatum 2026-11-13
Mlekpol Mlekpol Augustowski Mlekpol Mlekpol Augustowski
Joghurt 2,5% 150 g
14,73zł/kg

Preis: 2,21 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse Mlekpol Geriebener Mzzarella-Käse
von Mlekpol 150 g
33,27zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-11-07
Mlekpol Mlekpol Łaciaty Mlekpol Mlekpol Łaciaty
Naturkefir 360 g
9,25zł/kg

Preis: 3,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-15
PREIS REDUZIERT -25%
Mlekpol Mlekpol Mozzarella Käse Mlekpol Mlekpol Mozzarella Käse
in einem Stück 300 g
23,20zł/kg

Preis: 6,96 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche Mlekpol Rolmlecz Extra ländliche
Butter 83% 200 g
37,45zł/kg

Preis: 7,49 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-31
Mlekpol Mlekpol Natürliche Mlekpol Mlekpol Natürliche
Buttermilch 360 ml
8,78zł/l

Preis: 3,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-08
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5