Hector Rote Beete-Chips

Hektor
53Hector Rote Beete-Chips
Hector Rote Beete-ChipsHector Rote Beete-Chips
masa netto

masa netto

310 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

14,10 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904747000604

5904747000604

Preis: 4,37 zł

kaufen 10 szt. für 4.08 zł/szt
4.37 PLN 2027-08-30 NewCondition

Buraczki ćwikłowe, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.




    Rolnik Bambussprossen Rolnik Bambussprossen
    310 g
    34,77zł/kg

    Preis: 10,78 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-02-20
    Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
    Traditionell 400 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,67 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
    400 g
    15,73zł/kg

    Preis: 6,29 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2028-08-21
    Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
    510 g
    11,51zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-03-17
    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    Provitus Omas gebraten Rote Beete Provitus Omas gebraten Rote Beete
    480 g
    14,56zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
    314 ml
    37,71zł/l

    Preis: 11,84 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-11
    Hektor Hektor Kirschkompott Hektor Hektor Kirschkompott
    900 g
    15,08zł/kg

    Preis: 13,57 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Hektor Hektor Erdbeerkompott Hektor Hektor Erdbeerkompott
    900 g
    11,58zł/kg

    Preis: 10,42 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Hektor Hektor Pflaumenkompott Hektor Hektor Pflaumenkompott
    900 g
    9,99zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-09-30
    Hektor Johannisbeerkompott Hektor Johannisbeerkompott
    900 g
    16,16zł/kg

    Preis: 14,54 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Hektor Hektor Stachelbeerkompott Hektor Hektor Stachelbeerkompott
    900 g
    12,04zł/kg

    Preis: 10,84 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Hektor Hektor Sauerampfer gehackt Hektor Hektor Sauerampfer gehackt
    270 g
    15,48zł/kg

    Preis: 4,18 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5