Jamar Tomatenmark

Jamar
55Jamar Tomatenmark
Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Jamar TomatenmarkJamar Tomatenmark
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-31

pojemność

cena za kilogram

20,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906716200596

5906716200596

Preis: 3,69 zł

3.69 PLN 2028-05-31 NewCondition
Zawartość ekstraktu ogólnego nie mniej niż 28 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Energia492 kJ / 116 kcal
Tłuszcz0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone0 g
Węglowodany21 g
- w tym cukry15 g
Błonnik4,4 g
Białko3,9 g
Sól0,05 g

Koncentrat pomidorowy Jamar to gęsty i aromatyczny koncentrat, doskonale nadający się do przygotowania klasycznej zupy pomidorowej, sosu czy zapiekanki.
Eigenschaften:z pasji do warzyw i owoców, źródło błonnika, słodycz pomidora :)
Marke:Jamar
Über die Marke:Marka Jamar oferuje bogate portfolio produktowe, które wyróżniają unikalne receptury produktów oraz naturalne i wyselekcjonowane surowce, będące w DNA firmy od zawsze. Każdy z produktów to dawka codziennej energii. Możesz ją wykorzystać na wszystko, co kochasz robić najbardziej - aktywny wypoczynek, realizowanie pasji, czy po prostu codzienne domowe obowiązki.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Koncentrat pomidorowy. Produkt pasteryzowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż kilka dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Rolnik Tomatenkonzentrat Rolnik Tomatenkonzentrat
    200 g
    21,60zł/kg

    Preis: 4,32 zł

    PLN
    1
    33
    Verfallsdatum 2028-08-27
    Włocławek Wloclawek Tomatenpaste Włocławek Wloclawek Tomatenpaste
    30% 190 g
    27,11zł/kg

    Preis: 5,15 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Dawtona Dawtona Tomato Dawtona Dawtona Tomato
    80 g
    34,50zł/kg

    Preis: 2,76 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2028-05-08
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Tomatenkonzentrat 28% BIO 130 g
    82,38zł/kg

    Preis: 10,71 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-10-14
    Bio Food Bio Food Bio Food Bio Food
    Tomatenkonzentrat 30% 200 g
    66,45zł/kg

    Preis: 13,29 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2028-04-28
    Rolnik Rolnik Koncentrat Rolnik Rolnik Koncentrat
    pomidorowy 190 ml
    16,84zł/l

    Preis: 3,20 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2028-05-21
    Krakus rote Borschtsch -Konzentrat Krakus rote Borschtsch -Konzentrat
    300 ml
    24,67zł/l

    Preis: 7,40 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Jamar Jamar geriebene marinierte Jamar Jamar geriebene marinierte
    Rote Beete 300 g
    14,43zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-12-31
    Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
    aus Karotten und Erbsen 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
    Karotten, Erbsen, Mais 470 g
    14,04zł/kg

    Preis: 6,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2029-01-31
    Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade Jamar Jamar Mehrfruchtmarmelade
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Jamar Jamar, weiße Bohnen in Jamar Jamar, weiße Bohnen in
    Dosen 400 g
    12,80zł/kg

    Preis: 5,12 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Jamar Jamar Gemüsemischung Jamar Jamar Gemüsemischung
    Karottenerbsen 380 g
    14,92zł/kg

    Preis: 5,67 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Jamar Jamar Erbsen aus der Dose Jamar Jamar Erbsen aus der Dose
    400 g
    9,40zł/kg

    Preis: 3,76 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5