Bio- Himbeersirup

Batom
42Bio- Himbeersirup

Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216

Bio- HimbeersirupBio- Himbeersirup
BIO
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-10

pojemność

cena za litr

81,79 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907709950863

5907709950863

Preis: 26,99 zł

26.99 PLN 2027-09-10 NewCondition

Sok z malin* 70%, cukier trzcinowy 30%.

*certyfikowany składnik ekologiczny



Skład:

Maliny* (60%) cukier trzcinowy (40%).

 

*pdodukt pochodzący z upraw ekologicznych, objęty certyfikatem kontroli COBICO PL-03-001216


Marke:Batom
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 2 ocen.




    Batom Batom Holundersirup BIO Batom Batom Holundersirup BIO
    330 ml
    63,33zł/l

    Preis: 20,90 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
    Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
    19,81zł/l

    Preis: 8,32 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
    schwarze Johannisbeere 420 ml
    19,83zł/l

    Preis: 8,33 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
    Kirschsirup 420 ml
    20,02zł/l

    Preis: 8,41 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
    Speisekammer 420 ml
    19,83zł/l

    Preis: 8,33 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Victorias victoria ' s - Barkeeper Victorias victoria ' s - Barkeeper
    Blue Curacao -Sirup 490 ml
    37,57zł/l

    Preis: 18,41 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-07-02
    Batom Batom
    330 ml
    87,45zł/l

    Preis: 28,86 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-09-10
    Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C Batom Batom Bio Pflaumenmus B/C
    BIO 270 g
    107,37zł/kg

    Preis: 28,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-09-16
    Batom Batom Zitrone mit Ingwer in Batom Batom Zitrone mit Ingwer in
    Sirup BIO 220 g
    72,68zł/kg

    Preis: 15,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-02-05
    Batom Batom Backpulver Batom Batom Backpulver
    1 kg
    15,00zł/kg

    Preis: 15 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-03-03
    Batom Batom Erythrit Batom Batom Erythrit
    500 g
    38,74zł/kg

    Preis: 19,37 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-25
    Batom Bio Batom Trockengemüse BIO Batom Bio Batom Trockengemüse BIO
    75 g
    162,13zł/kg

    Preis: 12,16 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa Batom Batom Włoszczyzna.Warzywa
    suszone 150 g
    128,47zł/kg

    Preis: 19,27 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-03-01
    Batom Batom Vitamin C 1000 mg Batom Batom Vitamin C 1000 mg
    250 g
    62,00zł/kg

    Preis: 15,50 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-01-13
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5