Zichorie Zitronenpfeffer

Cykoria
55Zichorie Zitronenpfeffer
Pieprz cytrynowy jest mieszanką starannie skomponowanych składników, której dominujący smak nadaje pieprz czarny i skórka cytrynowa. Przyprawa jest doskonałym dodatkiem do dań z ryb, mięs (smażonych i grillowanych), sałatek, warzyw i sosów winegret.
Zichorie ZitronenpfefferZichorie Zitronenpfeffer
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-30

pojemność

cena za kilogram

99,50 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288108984

5900288108984

Preis: 1,99 zł

1.99 PLN 2028-07-30 NewCondition

sól, przyprawy 27% w zmiennych proporcjach (pieprz czarny 25%, kurkuma), warzywa suszone 18% w zmiennych proporcjach (cebula, czosnek), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cukier, skórka cytrynowa 3%, olej rzepakowy.


Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna:755 kJ / 179 kcal
Tłuszcz:1,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,5 g
Węglowodany:32 g
w tym cukry:9,8 g
Błonnik:9,4 g
Białko:5,4 g
Sól:34,0 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pieprz cytrynowy jest mieszanką starannie skomponowanych składników, której dominujący smak nadaje pieprz czarny i skórka cytrynowa. Przyprawa jest doskonałym dodatkiem do dań z ryb, mięs (smażonych i grillowanych), sałatek, warzyw i sosów winegret.
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Pieprz cytrynowy
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:CYKORIA S.A.
Wierzchosławice 15
88-140 Gniewkowo
Serwis Konsumenta
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.




    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze für Spaghetti Prymat Würze für Spaghetti
    20 g
    111,50zł/kg

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum
    2028-04-30
    Prymat Würze für Salate Prymat Würze für Salate
    20 g
    111,00zł/kg

    Preis: 2,22 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2028-05-30
    Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
    Lebensmittelgeschäft 20 g
    92,50zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
    60 g
    37,67zł/kg

    Preis: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 Beutel 120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Erdbeere 100 g
    56,30zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Rum 100 g
    32,40zł/kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
    Instant-Käsekuchen 190 g
    36,79zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5