Lajkonik-Sticks mit Sesam

Lajkonik
54Lajkonik-Sticks mit Sesam
Lajkonik-Sticks mit SesamLajkonik-Sticks mit Sesam
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-12

pojemność

cena za kilogram

39,93 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320006872

5900320006872

Preis: 5,99 zł

5.99 PLN 2027-03-12 NewCondition
mąka pszenna, sezam (8 %), olej rzepakowy (4 %), cukier, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, jęczmienny ekstrakt słodowy, drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat wanilinowy
Wartości odżywcze (%)Średnia wartość odżywcza 100 g
Energia1790 kJ / 425 kcal
Tłuszcz11 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,6 g
Węglowodany66 g
w tym cukry7,7 g
Błonnik5,0 g
Białko13 g
Sól1,4 g

Jęczmień : Zawiera
Sezam : Zawiera
Pszenica : Zawiera
z olejem rzepakowym, produkt wegański, bez dodatku wzmacniaczy smaku, wypiekane w piecu
Marke:Lajkonik
Über die Marke:Lajkonik Legendarny smak Tak powstaje legendarny smak Od pokoleń wypiekamy pod Krakowem Używamy wysokiej klasy mąki Mamy serce do słonych wypieków Jesteśmy częścią Lorenz od 1993
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Paluszki z nasionami sezamu.
Aufbewahrung:Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu z dala od źródła ciepła.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.




    Lajkonik Brezeln 200g Lajkonik Brezeln 200g
    Verfallsdatum 2027-03-16
    Lajkonik Brezeln 300g - Packung Lajkonik Brezeln 300g - Packung
    Familijna 300 g
    24,13zł/kg

    Preis: 7,24 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2027-02-24
    Lajkonik Feste salzig Grissini Lajkonik Feste salzig Grissini
    extra dünn 180 g
    33,28zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    26
    Verfallsdatum 2027-03-18
    Lajkonik Junior Feste in Reise Lajkonik Junior Feste in Reise
    Kleine Brot mit Vanillegeschmack 100 g
    62,70zł/kg

    Preis: 6,27 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2027-05-20
    Biopont BIO glutenfreie Biopont BIO glutenfreie
    Salzstangen 45 g
    116,44zł/kg

    Preis: 5,24 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum
    2027-02-03
    Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
    o smaku 180 g
    33,28zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-02-17
    Biominki Biominki
    75 g
    76,93zł/kg

    Preis: 5,77 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-03-31
    Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
    Verfallsdatum
    2027-02-03
    Lajkonik Super- Cracker Lajkonik Super- Cracker
    Verfallsdatum 2027-04-24
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5