Junior Feste in Reise Kleine Brot mit Vanillegeschmack

Lajkonik Bez dodatku - wzmacniaczy smaku - konserwantów - barwników super kruche delikatny smak Od pokoleń Wypiekane w Skawinie pod Krakowem, z wysokiej klasy mąki. Dla całej rodziny Poczuj smak zabawy!
Junior Feste in Reise Kleine Brot mit VanillegeschmackJunior Feste in Reise Kleine Brot mit Vanillegeschmack
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-20

pojemność

cena za kilogram

62,70 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320006315

5900320006315

Preis: 6,27 zł

6.27 PLN 2027-05-20 NewCondition
mąka pszenna, olej rzepakowy, dekstryna, cukier, jęczmienny ekstrakt słodowy, substancje spulchniające: wodorowęglan amonu, fosforan monowapniowy, wodorowęglan sodu, sól, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu, mleko pełne w proszku, skrobia modyfikowana, gluten pszenny, emulgator: lecytyny, aromat wanilinowy, jaja w proszku, drożdże
Wartości odżywcze (%)100 g
Energia1926 kJ / 459 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,5 g
Węglowodany64 g
w tym cukry7,6 g
Błonnik4,9 g
Białko10 g
Sól1,5 g

Jęczmień : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Bez dodatku - wzmacniaczy smaku - konserwantów - barwników super kruche delikatny smak Od pokoleń Wypiekane w Skawinie pod Krakowem, z wysokiej klasy mąki. Dla całej rodziny Poczuj smak zabawy!
Eigenschaften:bez dodatku konserwantów, bez barwników, bez dodatku wzmacniaczy smaku, delikatny smak, super kruche, wypiekane w piecu
Marke:Lajkonik
Über die Marke:Lajkonik Legendarny smak Jesteśmy częścią Lorenz od 1993
Aufbewahrung:Przechowywać w zaciemnionym i suchym miejscu, z dala od źródła ciepła.
Verpackungsart:Woreczek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn Popcrop Popcrop Blue Corn Popcorn
mit Sheabutter und Salz, mikrowellengeeignet, BIO 100 g
72,30zł/kg

Preis: 7,23 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-06-18
Bakalland buttrig Popcorn in der Bakalland buttrig Popcorn in der
Mikrowelle 90 g
33,22zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum
2027-10-30
Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack Społem Kielce Heilig-Kreuz- Snack
Snacks zum Braten 400 g
14,15zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-29
Bio Planet Bananenchips ungesüßt Bio Planet Bananenchips ungesüßt
150 g BIO - BIO PLANET 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-31
Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
gesüßte Bananenchips 150 g
53,27zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-01-31
Tygryski Mais- Chips mit dem Tygryski Mais- Chips mit dem
Geschmack von Erdbeeren 70 g
45,00zł/kg

Preis: 3,15 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-05-30
Tygryski Mais -Chips mit Geschmack Tygryski Mais -Chips mit Geschmack
chocoloate 70 g
45,00zł/kg

Preis: 3,15 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-30
Bakalland Popcorn und Käse Bakalland Popcorn und Käse
90 g
36,67zł/kg

Preis: 3,30 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-09-30
Lajkonik Brezeln 200g Lajkonik Brezeln 200g
Verfallsdatum 2027-03-16
Lajkonik Super- Cracker Lajkonik Super- Cracker
Verfallsdatum 2027-04-24
Lajkonik Brezeln 300g - Packung Lajkonik Brezeln 300g - Packung
Familijna 300 g
24,13zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-02-24
Lajkonik Feste salzig Grissini Lajkonik Feste salzig Grissini
extra dünn 180 g
33,28zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-03-18
Lajkonik Lajkonik-Sticks mit Sesam Lajkonik Lajkonik-Sticks mit Sesam
Verfallsdatum 2027-03-12
Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
o smaku 180 g
33,28zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-02-17
Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
Verfallsdatum
2027-02-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5