Lajkonik
masa netto

masa netto

280 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-03

pojemność

cena za kilogram

26,11 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900320006759

5900320006759

Preis: 7,31 zł

7.31 PLN 2027-02-03 NewCondition
Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior Lajkonik Lajkonik Paluszki Junior
Verfallsdatum
2027-03-02

Mąka pszenna, olej rzepakowy, cukier, sól, jęczmienny ekstrakt słodowy, regulator kwasowości: wodorotlenek sodu; drożdże, substancja spulchniająca: wodorowęglan amonu, aromat wanilinowy. Może zawierać sezam.


Wartość energetyczna 1718 kJ / 406 kcal Tłuszcz 5,9 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,6 g Węglowodany 75 g w tym cukry 5,7 g Błonnik 2,6 g Białko 12 g Sól 1,9 g


Lajkonik Brezeln 200g Lajkonik Brezeln 200g
Verfallsdatum 2027-03-16
Lajkonik Brezeln 300g - Packung Lajkonik Brezeln 300g - Packung
Familijna 300 g
24,13zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-02-24
Lajkonik Feste salzig Grissini Lajkonik Feste salzig Grissini
extra dünn 180 g
33,28zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-03-18
Lajkonik Junior Feste in Reise Lajkonik Junior Feste in Reise
Kleine Brot mit Vanillegeschmack 100 g
62,70zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-05-20
Lajkonik Lajkonik-Sticks mit Sesam Lajkonik Lajkonik-Sticks mit Sesam
Verfallsdatum 2027-03-12
Biopont BIO glutenfreie Biopont BIO glutenfreie
Salzstangen 45 g
116,44zł/kg

Preis: 5,24 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-02-03
Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki Lajkonik Lajkonik Junior Paluszki
o smaku 180 g
33,28zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-02-17
Biominki Biominki
75 g
76,93zł/kg

Preis: 5,77 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Lajkonik Super- Cracker Lajkonik Super- Cracker
Verfallsdatum 2027-04-24
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5