Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 %

Łowicz
55
świetnie zapakowane, karton nienaruszonyŁowicz Lowicz H-Milch 3,2 %
48Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 %
Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 %Łowicz Lowicz H-Milch 3,2 %
pojemność netto

pojemność netto

1 litr

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-12

pojemność

cena za litr

4,32 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900120011199

5900120011199

Preis: 4,32 zł

kaufen 12 szt. für 4.26 zł/szt
4.32 PLN 2027-03-12 NewCondition

zawartość tłuszczu 3,2%


Wartości odżywcze (%)w 100 ml
Wartość energetyczna 249 kJ/60 kcal
Tłuszcz 3,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,9 g
Węglowodany 4,7 g
w tym cukry 4,7 g
Białko 3,0 g
Sól 0,10 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

wygodne nalewanie!, Poznaj Dobrą Żywność
Marke:Łowicz
Weitere Informationen:
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od 2°C do 25°C. Po otwarciu opakowania przechowywać w warunkach chłodniczych i spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Iwona , 2023-01-31 19:24:34świetnie zapakowane, karton nienaruszony



Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,0%
1 litr

Preis: 5,14 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2027-05-31
Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5% Łaciate UHT-Fleckmilch 0,5%
1 litr

Preis: 5,13 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-05-14
Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT Łaciate Gefleckte Milch 2% UHT
1 litr

Preis: 4,61 zł

PLN
1
119
Verfallsdatum 2027-08-12
Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2% Łaciate UHT-Fleckmilch 3,2%
1 litr

Preis: 4,64 zł

PLN
1
84
Verfallsdatum 2027-08-19
Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior Łaciate H-Milch 3,8 % Fett junior
1 litr
5,00zł/l

Preis: 5 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-08-05
Łowicz Łowicz Łowicz-Milch 2,0 Łowicz Łowicz Łowicz-Milch 2,0
% 1 litr

Preis: 4,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-24
Łowicz niedrigen Zucker- Łowicz niedrigen Zucker-
Marmelade mit Waldfrüchten 240 g
59,88zł/kg

Preis: 14,37 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-02-28
Łowicz Low-Zucker Marmelade, Łowicz Low-Zucker Marmelade,
Ananas 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Pfirsich-Marmelade 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-04-30
Łowicz Łowicz
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2027-05-30
Łowicz Low-Zucker Łowicz Low-Zucker
Erdbeermarmelade 280 g
25,86zł/kg

Preis: 7,24 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-30
Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade Łowicz Low-Zucker Kirschmarmelade
280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Łowicz Low-Zucker Marmelade Łowicz Low-Zucker Marmelade
schwarze Johannisbeere 280 g
24,96zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5