Balkan Joghurt Licht

Maluta Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Balkan Joghurt LichtBalkan Joghurt Licht
masa netto

masa netto

340 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-21

pojemność

cena za kilogram

16,85 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904467109267

5904467109267

Preis: 5,73 zł

5.73 PLN 2026-10-21 NewCondition
mleko pasteryzowane, mleko w proszku odtłuszczone, białka mleka, żywe kultury bakterii jogurtowych: Streptococcus thermophilus, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna298 kJ / 71 kcal
Tłuszcz3,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2,0 g
Węglowodany6,5 g
w tym cukry6,5 g
Białko4,5 g
Sól0,11 g

Mleko : Zawiera
Lekki ze względu na obniżoną zawartość tłuszczu do 3,0 %.
Eigenschaften:
Marke:Maluta
Über die Marke:Maluta Prosto z Żuław
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Jogurt naturalny typ bałkański lekki.
Aufbewahrung:Należy spożyć do: termin przydatności do spożycia i numer partii produkcyjnej podano w górze opakowania. Przechowywać w temperaturze od +2 ℃ do +8 ℃.
Zubereitung und Verwendung:Spożyć bezpośrednio po otwarciu.
Verpackungsart:Cup/Tub/Bowl
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Bakoma Bakoma natürlicher dicker Bakoma Bakoma natürlicher dicker
Joghurt 2,8% 390 g
17,38zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-27
Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
griechischer Joghurt 7,5% 180 g
26,89zł/kg

Preis: 4,84 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-29
Bakoma Bakoma
150 g
22,07zł/kg

Preis: 3,31 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-18
Bakoma Natürlicher dicker Joghurt Bakoma Natürlicher dicker Joghurt
Bakoma 150 g
23,67zł/kg

Preis: 3,55 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-24
Bakoma Bakoma natürlicher Bakoma Bakoma natürlicher
griechischer Joghurt 7,5% 400 g
19,98zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-29
Mlekovita Mlekovita Mlekovita Mlekovita
Naturpolnischer Joghurt 350 g
12,57zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2026-11-04
Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
180 g
9,50zł/kg

Preis: 1,71 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-11-01
Bakoma Bio Naturjoghurt Bakoma Bakoma Bio Naturjoghurt Bakoma
140 g
29,50zł/kg

Preis: 4,13 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-18
Maluta Balkan- Joghurt Maluta Balkan- Joghurt
Verfallsdatum
2026-10-24
Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
Getränk Ayran Maljuta 320 g
12,47zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-24
Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5% Maluta Maluta Naturjoghurt 2,5%
150 g
14,40zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-13
Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
27,15zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt Maluta Maluta Natur-Cremejoghurt
ohne Laktose 220 g
20,00zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-12
Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3 Maluta Maluta Sahne Joghurt nur 3
Zutaten 220 g
20,00zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-24
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5