Mlekpol
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-29

pojemność

cena za kilogram

21,36 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820003333

5900820003333

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-10-29 NewCondition
mleko, śmietanka, cukier, białka mleka, skrobia, żelatyna wieprzowa, naturalny aromat waniliowy, naturalne aromaty, regulator kwasowości: kwas cytrynowy.
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Danio Danio Homogenisierter Käse Danio Danio Homogenisierter Käse
mit Vanillegeschmack 130 g
27,54zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-15
Danone Danonki Käse für Kinder Danone Danonki Käse für Kinder
Erdbeere 4x50g 200 g
33,35zł/kg

Preis: 6,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-29
Polmlek Polmlek-Käse mit Polmlek Polmlek-Käse mit
Vanillegeschmack 150 g
20,80zł/kg

Preis: 3,12 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-15
Polmlek Polmlek Serek puszysty Polmlek Polmlek Serek puszysty
orzechowy 150 g
45,67zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-19
Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
hermetisch verpackt 150 g
37,20zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2026-12-16
Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
150 g
37,07zł/kg

Preis: 5,56 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2026-12-23
Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
Scheiben 150 g
37,93zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2026-11-15
Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2026-11-19
Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
150 g
37,67zł/kg

Preis: 5,65 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-14
Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
Hartkäse Scheiben 150 g
39,13zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2026-11-14
Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
150 g
39,07zł/kg

Preis: 5,86 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2026-11-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5