Polmlek
masa netto

masa netto

150 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-19

pojemność

cena za kilogram

45,67 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900027351138

5900027351138

Preis: 6,85 zł

6.85 PLN 2026-12-19 NewCondition
ser twarogowy śmietankowy, wsad orzechowy (cukier, woda, orzechy 2 %: orzech laskowy 1,4 %, migdały 0,4 %, orzech włoski 0,2 %; aromaty, barwnik: karoteny), cukier, białka mleka, stabilizatory: karagen, mączka chleba świętojańskiego, sól, substancja spulchniająca: azot
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna961 kJ / 231 kcal
Tłuszcz17 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone13 g
Węglowodany14 g
w tym cukry13 g
Białko5,4 g
Sól0,12 g

Migdały : Zawiera
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy włoskie : Zawiera
polskie mleko, idealny na śniadanie
Marke:Polmlek
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Serek twarogowy śmietankowy, orzechowy - puszysty. Produkt termizowany.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze: od +2 °C do +8 °C. Po otwarciu spożyć w ciągu 48 godzin.
Verpackungsart:Kubek
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Polmlek Polmlek-Käse mit Polmlek Polmlek-Käse mit
Vanillegeschmack 150 g
20,80zł/kg

Preis: 3,12 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-15
Danone Danonki Käse für Kinder Danone Danonki Käse für Kinder
Erdbeere 4x50g 200 g
33,35zł/kg

Preis: 6,67 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-29
Danio Danio Homogenisierter Käse Danio Danio Homogenisierter Käse
mit Vanillegeschmack 130 g
27,54zł/kg

Preis: 3,58 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-15
Maluta Maluta Serek homogenizowany Maluta Maluta Serek homogenizowany
200 g
23,60zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-15
Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny Mlekpol Mlekpol Serek Pyszny
waniliowy 140 g
21,36zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum
2026-10-29
Polmlek Polmlek Milde UHT-Milch 2% Polmlek Polmlek Milde UHT-Milch 2%
ohne Laktose Polmlek 1 litr

Preis: 4,78 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-02-28
Polmlek Polmlek Poezja Lux Dessert Polmlek Polmlek Poezja Lux Dessert
mit Erdbeergeschmack und Schlagsahne 180 g
25,78zł/kg

Preis: 4,64 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-09
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5