Metelliana Canellini weiße Bohnen

Metelliana
52Metelliana Canellini weiße Bohnen
Metelliana Canellini weiße BohnenMetelliana Canellini weiße Bohnen
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-31

pojemność

cena za kilogram

13,38 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225641015

8002225641015

Preis: 5,35 zł

kaufen 12 szt. für 5.27 zł/szt
5.35 PLN 2028-07-31 NewCondition

Fasola, woda, sól.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bonduelle Bohnen , Konserven roter Bonduelle Bohnen , Konserven roter
    Sauce ceyenne 400 g
    22,48zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2029-05-31
    PREIS REDUZIERT -25%
    Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
    400 g
    11,80zł/kg

    Preis: 4,72 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
    czerwona 400 g
    15,70zł/kg

    Preis: 6,28 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-26
    Kwidzyn rote Bohnen in Dosen Kwidzyn rote Bohnen in Dosen
    400 g
    9,98zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2030-04-30
    Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen Kwidzyn weiße Bohnen in Dosen
    400 g
    9,38zł/kg

    Preis: 3,75 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2030-05-30
    Dawtona rote Bohnen in Dosen Dawtona rote Bohnen in Dosen
    400 g
    13,65zł/kg

    Preis: 5,46 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2029-05-04
    Dawtona weißen Bohnen Dawtona weißen Bohnen
    400 g
    13,68zł/kg

    Preis: 5,47 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2029-03-20
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Bohnenmischung in BIO-Salzlake 400 g
    18,20zł/kg

    Preis: 7,28 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-03-26
    Metelliana Metelli vier Sorten Metelliana Metelli vier Sorten
    von Bohnen in Salzlake mischen 400 g
    14,55zł/kg

    Preis: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-07-31
    Metelliana Metelliana Metelliana Metelliana
    Kidneybohnen rot 400 g
    14,55zł/kg

    Preis: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Metelliana Metella Kichererbse in Metelliana Metella Kichererbse in
    Sole 400 g
    13,80zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-05-31
    Metelliana Metelliana schälte Metelliana Metelliana schälte
    Tomaten, Würfel 400 g
    15,35zł/kg

    Preis: 6,14 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-02-29
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5