Metelliana schälte Tomaten, Würfel

Metelliana
51Metelliana schälte Tomaten, Würfel
Metelliana schälte Tomaten, WürfelMetelliana schälte Tomaten, Würfel
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-29

pojemność

cena za kilogram

15,35 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Włochy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8002225631016

8002225631016

Preis: 6,14 zł

6.14 PLN 2028-02-29 NewCondition
pomidory bez skórki - kostka, sok pomidorowy, sól, regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (Średnio w 100 g)
Wartość energetyczna88 kJ
Wartość energetyczna21 kcal
Tłuszcz0,1 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
Węglowodany3,4 g
w tym cukry2,8 g
Błonnik1,0 g
Białko1,2 g
Sól0,30 g

Metelliana
Aufbewahrung:Zalecenia: Po otwarciu przełożyć do słoika i przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Puszka
Herkunftsland:Włochy
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Dawtona Tomaten in Scheiben Dawtona Tomaten in Scheiben
    geschnitten in Dosen 400 g
    13,05zł/kg

    Preis: 5,22 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Dawtona ganze Tomaten in Dosen Dawtona ganze Tomaten in Dosen
    400 g
    13,70zł/kg

    Preis: 5,48 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-09-24
    Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten Alce Nero Alce Nero Pelati Tomaten
    Hautlose BIO Dose 400 g
    22,85zł/kg

    Preis: 9,14 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-12-31
    la BIO IDEA La Bio Idea la BIO IDEA La Bio Idea
    Tomatenscheiben ohne Haut BIO 400 g
    20,75zł/kg

    Preis: 8,30 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-12-31
    Rolnik Tomaten eigenen Saft Rolnik Tomaten eigenen Saft
    400 g
    10,28zł/kg

    Preis: 4,11 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-12-30
    Podravka Tomaten in Scheiben Podravka Tomaten in Scheiben
    geschnitten klassischen 400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-10-04
    Podravka Podravka ganze Tomaten Podravka Podravka ganze Tomaten
    400 g
    12,48zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-09-21
    Dawtona Dawtona Tomaten in Dawtona Dawtona Tomaten in
    Scheiben geschnitten in einer Dose mit Knoblauch 400 g
    12,50zł/kg

    Preis: 5 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-09-26
    Metelliana Metelliana-Tomaten Metelliana Metelliana-Tomaten
    zerkleinert ohne Haut 690 g
    11,58zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Metelliana Metella Kichererbse in Metelliana Metella Kichererbse in
    Sole 400 g
    13,80zł/kg

    Preis: 5,52 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-05-31
    Metelliana Metelli vier Sorten Metelliana Metelli vier Sorten
    von Bohnen in Salzlake mischen 400 g
    14,55zł/kg

    Preis: 5,82 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2028-07-31
    Metelliana Metelliana Metelliana Metelliana
    Kidneybohnen rot 400 g
    14,55zł/kg

    Preis: 5,82 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2028-06-30
    Metelliana Metelliana Canellini Metelliana Metelliana Canellini
    weiße Bohnen 400 g
    13,38zł/kg

    Preis: 5,35 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-07-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5