Metelliana Tomaten Pelati geschält

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza (Średnio w 100 g) |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 116 kJ |
| Wartość energetyczna | 28 kcal |
| Tłuszcz | 0,8 g |
| w tym kwasy nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 4,0 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 1,1 g |
| Białko | 1,0 g |
| Sól | 0,04 g |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
Preis: 5,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Tomaten_in_Scheiben_geschnitten_in_Dosen/35363.htmlPreis: 5,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ganze_Tomaten_in_Dosen/35364.htmlobrane pomidory pelati*, sok pomidorowy*, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Preis: 9,14 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Alce_Nero_Pelati_Tomaten_Hautlose_BIO_Dose_Bez_skory_w_puszce_BIO/39633.htmlPreis: 4,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Tomaten_eigenen_Saft_wlasnym/41559.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Tomaten_in_Scheiben_geschnitten_klassischen_klasyczne/43027.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Podravka_ganze_Tomaten_Bez_skorki_w_soku_pomidorowym/43028.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, czosnek (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Preis: 5,45 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dawtona_Tomaten_in_Scheiben_geschnitten_in_einer_Dose_mit_Knoblauch_z_czosnkiem/45104.htmlpomidory (60 %), sok pomidorowy, sól, bazylia (0,4 %), oregano (0,3 %), regulator kwasowości: kwas cytrynowy
Preis: 5,48 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Dawton_Tomatenkonserven_mit_Krutern_z_ziolami/45105.htmlPreis: 6,14 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Metelliana_schlte_Tomaten._Wurfel_kostka/91190.htmlPreis: 8,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/MetellianaTomaten_zerkleinert_ohne_Haut_bez_skorki/52444.html2026-12-31
Preis: 5,52 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Metella_Kichererbse_in_Sole/69887.html






Einkaufswagen