Milka
52
Odkryj delikatny smak tabliczki czekolady Milka Alpine Milk, to pyszna, rozpływająca się w ustach czekoladowa przekąska, stworzona z mleka alpejskiego. Klasyka dla wszystkich fanów czekolady, którzy cenią sobie autentyczny smak czekolady mlecznej. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-10

pojemność

cena za kilogram

73,22 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Niemcy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202262463

7622202262463

Preis: 6,59 zł

6.59 PLN 2027-08-10 NewCondition
Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
Verfallsdatum 2027-06-24
Milka Milka Czekolada mleczna Milka Milka Czekolada mleczna
Verfallsdatum 2027-08-10
cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, odtłuszczone MLEKO w proszku, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, emulgator (lecytyny SOJOWE), pasta z ORZECHÓW LASKOWYCH, aromat. Masa kakaowa min. 33 %
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2251 kJ
539 kcal
Tłuszcz31.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone19.00 g
Węglowodany57.00 g
Cukry ogółem55.00 g
Błonnik2.30 g
Białko6.50 g
Równoważna zawartość soli0.28 g

Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Odkryj delikatny smak tabliczki czekolady Milka Alpine Milk, to pyszna, rozpływająca się w ustach czekoladowa przekąska, stworzona z mleka alpejskiego. Klasyka dla wszystkich fanów czekolady, którzy cenią sobie autentyczny smak czekolady mlecznej. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marke:Milka
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada mleczna z mleka alpejskiego.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Niemcy
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Milka Milka Milchschokolade mit Milka Milka Milchschokolade mit
    Alpenmilch in der Mitte des belüfteten Bubbly 90 g
    75,33zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-07-02
    Wedel Wedel klassische Wedel Wedel klassische
    Milchschokolade 90 g
    75,11zł/kg

    Preis: 6,76 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2027-10-23
    Goplana Zartbitterschokolade Goplana Zartbitterschokolade
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    Alpinella Alpinella Alpinella Alpinella
    Zartbitterschokolade 90 g
    79,89zł/kg

    Preis: 7,19 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Wedel Wedel klassische dunkle Wedel Wedel klassische dunkle
    Schokolade 64% 90 g
    104,22zł/kg

    Preis: 9,38 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-06-19
    Wawel Wawel Milchschokolade Wawel Wawel Milchschokolade
    Verfallsdatum 2027-01-31
    Wawel Wawel-Zartbitterschokolade Wawel Wawel-Zartbitterschokolade
    64 % Kakao 90 g
    95,44zł/kg

    Preis: 8,59 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Wawel Mit Minze gefüllte Wawel Mit Minze gefüllte
    Wawel-Schokolade 90 g
    81,78zł/kg

    Preis: 7,36 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-02-26
    Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
    Verfallsdatum 2027-06-10
    Milka Milka Weiße Bubbly Milka Milka Weiße Bubbly
    belüftet Milchschokolade mit weißer Schokolade 95 g
    68,11zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    62
    Verfallsdatum 2027-07-14
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
    - Joghurt 100 g
    67,80zł/kg

    Preis: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-08-08
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Rosinen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-04-19
    Milka Milchschokolade mit einer Milka Milchschokolade mit einer
    milchigen Füllung mit dem Geschmack der Himbeere 100 g
    64,70zł/kg

    Preis: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2027-01-19
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5