Mlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett

Mlekovita
25
Miał być półtlusty a nie chudyMlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett
55
okMlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett
55
OkMlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett
412Mlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett
Mlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% FettMlekovita polnischer Hüttenkäse mager 0,2% Fett
masa netto

masa netto

230 g

pojemność

cena za kilogram

23,61 zł / kg

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512501635

5900512501635

Preis: 5,43 zł

Produkt vorübergehend nicht verfügbar
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
5.43 PLN NewCondition
mleko,kultury bakterii
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
Wartość energetyczna 407 kJ/ 96 kcal
Tłuszcz 0,2 g
w tym kwasy nasycone 0,1 g
Węglowodany 3,5 g
w tym cukry 3,5 g
Białko 20 g
Sól 0,05 g

Mleko : Zawiera
Mlekovita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Twaróg klinek chudy.
Weitere Informationen:Pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +2°C do +8°C. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych nie dłużej niż 48 godzin.
Verpackungsart:Tacka
Adresse des Herstellers:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie Zakład: (B) w Baranowie, (M) w Wysokiem Mazowieckiem
Rücksendeadresse:SM MLEKOVITA, ul. Ludowa 122, 18-200 Wysokie Mazowieckie
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 12 ocen.

  • A , 2025-04-23 00:33:42Miał być półtlusty a nie chudy
  • 2023-08-12 14:23:32ok
  • Marek. , 2023-06-12 03:52:38Ok



Mlekovita Mlekovita polnischer Mlekovita Mlekovita polnischer
halbfetter Hüttenkäse 4% Fett 230 g
23,61zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2026-10-20
Mlekovita Mlekovita Halbfetter Mlekovita Mlekovita Halbfetter
Hüttenkäse ohne Laktose, 4% Fett 230 g
27,00zł/kg

Preis: 6,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-10-18
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
półtłusty kostka 230 g
26,04zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-09
OSM Piaski OSM Piaski Twaróg OSM Piaski OSM Piaski Twaróg
chudy kostka 230 g
25,00zł/kg

Preis: 5,75 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-09
Piątnica Piątnica fetter Piątnica Piątnica fetter
Hüttenkäse 8% Fett. 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2026-10-21
Piątnica Piątnica halbfetter Piątnica Piątnica halbfetter
Hüttenkäse 4% Fett 250 g
24,92zł/kg

Preis: 6,23 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-10-18
Maluta Hüttenkäse aus Maluta, Maluta Hüttenkäse aus Maluta,
dreimal gehackt, frisch, teilentrahmt 200 g
27,15zł/kg

Preis: 5,43 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-09
SM Grudziądz Halbfetter SM Grudziądz Halbfetter
Hüttenkäse 200 g
24,25zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-21
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Vanillegeschmack 200 ml
11,65zł/l

Preis: 2,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Schokoladengeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5