Mlekovita – ein köstliches Sahne- und Schokoladendessert

Mlekovita
55
Polecam Mlekovita – ein köstliches Sahne- und Schokoladendessert
52Mlekovita – ein köstliches Sahne- und Schokoladendessert
Mlekovita – ein köstliches Sahne- und Schokoladendessert  Mlekovita – ein köstliches Sahne- und Schokoladendessert
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-10

pojemność

cena za kilogram

30,69 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900512989747

5900512989747

Preis: 3,99 zł

3.99 PLN 2026-10-10 NewCondition

Śmietanka, cukier, skrobia, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, czekolada w proszku 0,5% (cukier, kakao w proszku), aromaty, sól.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-09-21 15:23:51Polecam



SmakiJa Pudding mit Himbeersauce SmakiJa Pudding mit Himbeersauce
130 g
26,23zł/kg

Preis: 3,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-25
SmakiJa cremiger Brei SmakiJa cremiger Brei
130 g
27,69zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-22
SmakiJa Smakija Kaszka z sosem SmakiJa Smakija Kaszka z sosem
z owoców 130 g
26,15zł/kg

Preis: 3,40 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-01
Zott Zott Smakija Kaszka z sosem Zott Zott Smakija Kaszka z sosem
z wiśni 130 g
26,08zł/kg

Preis: 3,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-11-03
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-11-07
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-10-31
Zott Dessert mit Vanille- Krone Zott Dessert mit Vanille- Krone
Verfallsdatum 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

Preis: 2,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-16
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, 18% blau - fettig. Fettig 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-02-10
Mlekovita Mlekovita Favita Käse Mlekovita Mlekovita Favita Käse
aus Kuhmilch, gelb - 12% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-01-18
Mlekovita Mlekovita Darek Mlekovita Mlekovita Darek
homogenisierter Vanillekäse 150 g
24,00zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-10-19
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Erdbeergeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-03-15
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Vanillegeschmack 200 ml
11,65zł/l

Preis: 2,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-02-03
Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit Mlekovita Mlekovita UHT-Milch mit
Schokoladengeschmack 200 ml
11,60zł/l

Preis: 2,32 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-20
Mlekovita Mlekovita Salat und Mlekovita Mlekovita Salat und
Sandwich Favita Käse Halbfett 16% Fett 270 g
26,63zł/kg

Preis: 7,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-02
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5