Zott
masa netto

masa netto

130 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-03

pojemność

cena za kilogram

26,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4040600997849

4040600997849

Preis: 3,39 zł

3.39 PLN 2026-11-03 NewCondition

Mleko (59 %), sos wiśniowy (20 %) [wiśnie i sok wiśniowy z koncentratu (80 %*), cukier, skrobia modyfikowana, sok z cytryny z koncentratu], śmietanka, kaszka manna z pszenicy (5,6 %), cukier, *w sosie


Przeciętna wartość odżywcza w 100 g: wartość energetyczna 528 kJ / 126 kcal tłuszcz 4,9 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,2 g węglowodany 17,2 g - w tym cukry 12,8 g białko 3,0 g sól 0,07 g


SmakiJa Pudding mit Himbeersauce SmakiJa Pudding mit Himbeersauce
130 g
26,23zł/kg

Preis: 3,41 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2026-10-25
SmakiJa cremiger Brei SmakiJa cremiger Brei
130 g
27,69zł/kg

Preis: 3,60 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-10-22
Mlekovita Mlekovita – ein Mlekovita Mlekovita – ein
köstliches Sahne- und Schokoladendessert 130 g
30,69zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-10-10
SmakiJa Smakija Kaszka z sosem SmakiJa Smakija Kaszka z sosem
z owoców 130 g
26,15zł/kg

Preis: 3,40 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-11-01
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-11-07
Bakoma Bakoma
Verfallsdatum 2026-10-31
Zott Dessert mit Vanille- Krone Zott Dessert mit Vanille- Krone
Verfallsdatum 2026-10-22
Zott Zott
175 g
15,31zł/kg

Preis: 2,68 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2026-10-16
Zott Schokolade Dessert mit einer Zott Schokolade Dessert mit einer
Krone 175 g
17,71zł/kg

Preis: 3,10 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2026-10-31
Zott monte milchig Dessert 6 Zott monte milchig Dessert 6
Tassen Schokolade 55 g
154,91zł/kg

Preis: 8,52 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-09
Zott monte max milchig Dessert 4 Zott monte max milchig Dessert 4
Tassen 400 g
23,73zł/kg

Preis: 9,49 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-14
Zott monte milchig- Dessert mit Zott monte milchig- Dessert mit
Schokolade und Nüssen 150 g
28,87zł/kg

Preis: 4,33 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2026-11-07
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
Laktose Erdbeere 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-10-14
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
laktosefreie Himbeere 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-10-14
Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
Laktose Kirsche 150 g
19,93zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5