Mlekpol Natürliche Buttermilch

Mlekpol
44Mlekpol Natürliche Buttermilch
Mlekpol Natürliche Buttermilch  Mlekpol Natürliche Buttermilch
pojemność netto

pojemność netto

360 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-10-08

pojemność

cena za litr

8,78 zł / l

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900820019471

5900820019471

Preis: 3,16 zł

3.16 PLN 2026-10-08 NewCondition
maślanka, mleko, żywe kultury bakterii mlekowych
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
Wartość energetyczna200 kJ/ 48 kcal
Tłuszcz1,5 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany5,0 g
W tym cukry5,0 g
Białko3,5 g
Sól0,10 g

Mleko : Zawiera
polskie z natury
Marke:Mlekpol
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Maślanka naturalna.
Aufbewahrung:Przechowywać w temperaturze od +1°C do +8°C. Po otwarciu opakowania przechowywać nie dłużej niż 24 godziny w temperaturze od +1°C do +8°C.
Zubereitung und Verwendung:Wstrząsnąć przed spożyciem.
Verpackungsart:Butelka plastikowa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Mlekpol Mlekpol Łaciaty Mlekpol Mlekpol Łaciaty
    Naturkefir 360 g
    9,25zł/kg

    Preis: 3,33 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2026-10-15
    Mrągowska Buttermilch Mrągowska Buttermilch
    1 litr

    Preis: 6,14 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2026-10-14
    Mrągowska Strawberry Butter Mrągowska Strawberry Butter
    Verfallsdatum
    2026-10-13
    Maślanka Mrągowska owoce leśne Maślanka Mrągowska owoce leśne
    Verfallsdatum
    2026-10-15
    Bakoma Natur Kefir Bakoma Natur Kefir
    390 g
    15,38zł/kg

    Preis: 6 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-23
    Mlekpol saure Milch Mlekpol saure Milch
    380 g
    11,68zł/kg

    Preis: 4,44 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-17
    Jagr Natürliche Kefirmilch Jagr Natürliche Kefirmilch
    375 g
    7,97zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Maluta Maljuta Excellent Türkisch Maluta Maljuta Excellent Türkisch
    Getränk Ayran Maljuta 320 g
    12,47zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-24
    Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse Mlekpol Royal aus Kolno Hartkäse
    hermetisch verpackt 150 g
    37,20zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    39
    Verfallsdatum 2026-12-16
    Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben Mlekpol Gouda Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,07zł/kg

    Preis: 5,56 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-12-23
    Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse Mlekpol Gold Mazurka Hartkäse
    Scheiben 150 g
    37,93zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    21
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse Mlekpol Salami Scheiben Hartkäse
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2026-11-19
    Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben Mlekpol Edam Hartkäse Scheiben
    150 g
    37,67zł/kg

    Preis: 5,65 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-12-14
    Mlekpol geräuchertem Gouda Mlekpol geräuchertem Gouda
    Hartkäse Scheiben 150 g
    39,13zł/kg

    Preis: 5,87 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben Mlekpol Tilsit Hartkäse Scheiben
    150 g
    39,07zł/kg

    Preis: 5,86 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5