Ocetix Mayonnaise Pommerschen Tabelle

Ocetix Mayonnaise Pommerschen TabelleOcetix Mayonnaise Pommerschen Tabelle
masa netto

masa netto

260 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-02

pojemność

cena za kilogram

28,81 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5907441300025

5907441300025

Preis: 7,49 zł

7.49 PLN 2027-03-02 NewCondition
Ocetix Mayonnaise Pommerschen Ocetix Mayonnaise Pommerschen
Tabelle 260 g
27,42zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-01-09
olej roślinny rzepakowy, woda, żółtko jaj (3,9%), ocet spirytusowy, musztarda (woda, ocet spirytusowy, gorczyca, cukier, sól), cukier, sól, skrobia modyfikowana, substancje zagęszczające: guma guar, guma ksantanowa, przeciwutleniacz: sól wapniowo-disodowa EDTA, barwnik: karoteny, Zawartość tłuszczu 65%
Wartości odżywcze (%)w 100 g:
wartość energetyczna 2474 kJ /601 kcal
tłuszcz 65 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,8 g
węglowodany 3,0 g
- w tym cukry 2,8 g
białko 1,0 g
sól 1,0 g

Zboża zawierające gluten : Nie zawiera
Jaja : Zawiera
Gorczyca : Zawiera
produkt bezglutenowy
Marke:Ocetix
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Majonez pomorski stołowy
Aufbewahrung:Przechowywać w miejscach zacienionych w temp. od +5°C do +22°C. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:WYTWÓRNIA OCTU I MAJONEZU OCETIX Sp. z o.o. ul. M. Focha 5/7 86-300 Grudziądz
Rücksendeadresse:
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Winiary Meerrettich Mayonnaise Winiary Meerrettich Mayonnaise
Verfallsdatum 2027-01-18
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
280 g
25,46zł/kg

Preis: 7,13 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-07-20
Roleski Roleski Tischmayonnaise Roleski Roleski Tischmayonnaise
850 ml
18,53zł/l

Preis: 15,75 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-07-23
Ohne Ei MAYONNAISE 250ml BIO Ohne Ei MAYONNAISE 250ml BIO
- Vitaquell 250 ml
57,92zł/l

Preis: 14,48 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-05-21
Kielecki Społem Mayonnaise Kielce Kielecki Społem Mayonnaise Kielce
310 g
31,19zł/kg

Preis: 9,67 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2026-11-21
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5