Octim Apfelessig 5% Bio

Octim
Octim Apfelessig 5% BioOctim Apfelessig 5% Bio
pojemność netto

pojemność netto

750 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-19

pojemność

cena za litr

20,29 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001704

5901605001704

Preis: 15,22 zł

kaufen 6 szt. für 14.99 zł/szt
15.22 PLN 2027-07-19 NewCondition
z Olsztynka, Poznaj Dobrą Żywność, Produkt polski, produkt niefiltrowany, niepasteryzowany
Marke:Octim
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ekologiczny ocet cydrowy 5 % kwasowości.
Weitere Informationen:Unijne logo rolnictwa ekologicznego - PL-EKO-07, Rolnictwo UE
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed / nr partii: podane na butelce powyżej etykiety. Przechowywać w chłodnym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Do bezpośredniego użycia rozcieńczyć w stosunku 1:1. Przed użyciem wstrząsnąć. Osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:Wyprodukowano i rozlano w: OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o., ul. Zielona 2, 11-015 Olsztynek, tel.: 89 519 21 01
Rücksendeadresse:OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o., ul. Zielona 2, 11-015 Olsztynek, tel.: 89 519 21 01
Octim Octim Branntweinessig 10% Octim Octim Branntweinessig 10%
Säure 750 ml
8,51zł/l

Preis: 6,38 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum
2028-06-17
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olszytnka 750 ml
19,85zł/l

Preis: 14,89 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-06-19
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
700 ml
21,41zł/l

Preis: 14,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-19
Bio Food Apfelessig 250 ml BIO Bio Food Apfelessig 250 ml BIO
- BIO- LEBENSMITTEL 250 ml
41,64zł/l

Preis: 10,41 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-28
Alce Nero Balsamico Modena bio Alce Nero Balsamico Modena bio
250 ml
69,56zł/l

Preis: 17,39 zł

PLN
1
1
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-22
Octim Octim 410ml Apfelessig 6% Octim Octim 410ml Apfelessig 6%
410 ml
22,93zł/l

Preis: 9,40 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-15
Octim Mustard Mazury Campingplatz Octim Mustard Mazury Campingplatz
190 g
20,37zł/kg

Preis: 3,87 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-17
Octim Octim Senf gewürzt mit Octim Octim Senf gewürzt mit
geräuchertem Paprika und Rosmarin 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-05-15
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5