Octim Musztarda z koperkiem, to delikatna musztarda o koperkowym smaku. Musztarda w składzie zawiera suszony koper, który nadaje jej wyjątkowy smak i aromat. Jej gładka konsystencja i harmonijny smak sprawiają, że doskonale sprawdza się jako dodatek do potraw z drobiu oraz jako składnik sosów i dressingów.
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-11

pojemność

cena za kilogram

19,74 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605004095

5901605004095

Preis: 3,75 zł

3.75 PLN 2027-05-11 NewCondition
Musztarda z koperkiem, to delikatna musztarda o koperkowym smaku. Musztarda w składzie zawiera suszony koper, który nadaje jej wyjątkowy smak i aromat. Jej gładka konsystencja i harmonijny smak sprawiają, że doskonale sprawdza się jako dodatek do potraw z drobiu oraz jako składnik sosów i dressingów.
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Mustard Mazury Campingplatz Octim Mustard Mazury Campingplatz
190 g
20,37zł/kg

Preis: 3,87 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-17
Octim Octim Senf gewürzt mit Octim Octim Senf gewürzt mit
geräuchertem Paprika und Rosmarin 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-05-15
Octim Octim Mazury Honigsenf Octim Octim Mazury Honigsenf
Verfallsdatum
2027-05-15
Octim Octim Senf Mazurska Tabelle Octim Octim Senf Mazurska Tabelle
190 g
20,32zł/kg

Preis: 3,86 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-03-13
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Octim Senf mit Orange Octim Octim Senf mit Orange
Verfallsdatum
2026-11-18
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Octim Octim Ökologischer Octim Octim Ökologischer
Apfelessig 6% aus Olsztynek 300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-22
Octim Octim 410ml Apfelessig 6% Octim Octim 410ml Apfelessig 6%
410 ml
22,93zł/l

Preis: 9,40 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-05-15
Octim Octim Branntweinessig 10% Octim Octim Branntweinessig 10%
Säure 750 ml
8,51zł/l

Preis: 6,38 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum
2028-06-17
Octim Octim Essig mit Weißwein Octim Octim Essig mit Weißwein
Olsztynka 250 ml
38,12zł/l

Preis: 9,53 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5