Octim Senf a la Dijon

Octim

Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!

Octim Senf a la DijonOctim Senf a la Dijon
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-23

pojemność

cena za kilogram

23,16 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901605001568

5901605001568

Preis: 4,40 zł

4.40 PLN 2027-09-23 NewCondition

<p>Woda, <span style="font-weight: bold;">gorczyca</span> biała, ocet spirytusowy, sól, cukier, przyprawy, barwnik: kurkumina.</p>


<table><tr><th>Wartości odżywcze (%)</th><th>100 g produktu:</th></tr><tr><td>wartość energetyczna</td><td>522 kJ / 126 kcal</td></tr><tr><td>tłuszcz </td><td>9,1 g</td></tr><tr><td>w tym kwasy tłuszczowe nasycone </td><td>0,6 g</td></tr><tr><td>węglowodany </td><td>4,1 g</td></tr><tr><td>w tym cukry </td><td>4,0 g</td></tr><tr><td>białko </td><td>5,2 g</td></tr><tr><td>sól </td><td>5,3 g</td></tr></table>


Wyprodukowana z najlepszej jakości surowców musztarda a’la Dijon wyróżnia się ostrym i intensywnym smakiem. Zdecydowanego charakteru nadaje jej aromat, który tworzy się już podczas mielenia ziaren gorczycy. Jest idealną bazą do klasycznego sosu vinegrette. Niezastąpiona przy marynowaniu mięs i potraw z warzyw. Dzięki swej kremowej konsystencji idealnie sprawdzi się również do kanapek, zapiekanek czy przysmaków z grilla. Z musztardą a’la Dijon potrawy nabiorą nowego, zdecydowanego charakteru!


Marke:

Octim


Über die Marke:

Octim od 1965


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Musztarda a'la Dijon
Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.


Verpackungsart:

Słoik


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o. ul. Zielona 2 11-015 Olsztynek


Rücksendeadresse:
Octim Mustard Mazurska Octim Mustard Mazurska
Französisch 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-27
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Meerrettich Senf Mazurska Octim Meerrettich Senf Mazurska
190 g
15,26zł/kg

Preis: 2,90 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2026-12-17
Octim Senf Sarepska Octim Senf Sarepska
190 g
19,79zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-09-08
Octim Mustard Mazury Campingplatz Octim Mustard Mazury Campingplatz
190 g
20,37zł/kg

Preis: 3,87 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2027-07-17
Octim Octim Senf gewürzt mit Octim Octim Senf gewürzt mit
geräuchertem Paprika und Rosmarin 190 g
23,16zł/kg

Preis: 4,40 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-05-15
Octim Octim Mazury Honigsenf Octim Octim Mazury Honigsenf
Verfallsdatum
2027-05-15
Octim Octim Senf Mazurska Tabelle Octim Octim Senf Mazurska Tabelle
190 g
20,32zł/kg

Preis: 3,86 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-03-13
PREIS REDUZIERT -25%
Octim Octim Senf mit Orange Octim Octim Senf mit Orange
Verfallsdatum
2026-11-18
Octim Octim Bio-Senf Octim Octim Bio-Senf
Verfallsdatum
2027-06-15
Octim Octim Bio milder Senf Octim Octim Bio milder Senf
180 g
28,89zł/kg

Preis: 5,20 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2027-07-22
Octim Octim Deli Senf Octim Octim Deli Senf
190 g
19,84zł/kg

Preis: 3,77 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum
2027-07-17
Octim Octim-Senf mit Paprika Octim Octim-Senf mit Paprika
190 g
19,63zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum
2026-12-18
Octim Octim Spirituosenessig Octim Octim Spirituosenessig
500 ml
11,98zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
14
Octim Apfelessig polnischer Äpfel Octim Apfelessig polnischer Äpfel
ohne Konservierungsstoffe 10 % Säure 5 litrów
9,42zł/l

Preis: 47,10 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2028-07-02
Octim Branntweinessig 10 % Säure Octim Branntweinessig 10 % Säure
500 ml
8,30zł/l

Preis: 4,15 zł

PLN
1
21
Octim Ökologische Essig cydrowy Octim Ökologische Essig cydrowy
300 ml
29,97zł/l

Preis: 8,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-12-09
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5