Dr. Oetker Speisegelatine

Dr. Oetker
55
super 5Dr. Oetker Speisegelatine
55
Polecam Dr. Oetker Speisegelatine
57Dr. Oetker Speisegelatine
Do kuchni polecamy naszą Żelatynę Uniwersalną: - idealna do mięs, ryb, warzyw i deserów, - wystarcza na 1 litr płynu, - super klarowana. Wypróbuj, a nie skorzystasz już z żadnej innej.
Dr. Oetker SpeisegelatineDr. Oetker Speisegelatine
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-02-28

pojemność

cena za kilogram

149,50 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437072180

5900437072180

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2029-02-28 NewCondition
Do kuchni polecamy naszą Żelatynę Uniwersalną: - idealna do mięs, ryb, warzyw i deserów, - wystarcza na 1 litr płynu, - super klarowana. Wypróbuj, a nie skorzystasz już z żadnej innej.
Eigenschaften:do mięs, ryb, warzyw i deserów, na 1 l płynu, wieprzowa, super klarowna
Marke:Dr. Oetker
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Żelatyna spożywcza wieprzowa zdatna do spożycia przez ludzi.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przygotowania: Zawartość torebki wsyp do 1 l przegotowanej, gorącej wody lub wywaru. Dokładnie wymieszaj aż do rozpuszczenia. Nie gotuj! Ostudzoną galaretkę wstaw do lodówki do stężenia. Porady: Świeże owoce kiwi, ananasa, figi, papai i mango zawierają enzymy, które uniemożliwiają tężenie żelatyny. Można temu zapobiec zagotowując owoce przez kilka minut lub stosując owoce z puszki. Aby uzyskać równomierne rozłożenie składników w naczyniu, stopniowo zalewaj rozpuszczoną żelatyną. Po zalaniu pierwszej warstwy wstaw naczynie do lodówki do częściowego zastygnięcia. Następnie wylej drugą warstwę. Żelatynę można rozpuścić w małej ilości wody, na przykład w celu zagęszczenia deseru. Pamiętaj, że przygotowując desery, rozpuszczoną żelatynę należy mieszać z produktami o temperaturze pokojowej. Zawartość opakowania wystarcza na 1 litr płynu.
Rezepte:
Verpackungsart:Saszetka
Herkunftsland:Produkt UE
Adresse des Herstellers:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15 80-339 Gdańsk
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • 2023-12-28 17:24:09super 5
  • Agata , 2020-12-23 20:54:31Polecam



Amylon Amylon-Gelatine-Pulver BIO Amylon Amylon-Gelatine-Pulver BIO
20 g
312,50zł/kg

Preis: 6,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-12-17
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Verfallsdatum
2029-04-30
Cykoria Speisegelatine Schweine Cykoria Speisegelatine Schweine
50 g
119,80zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-04-30
Cykoria Chicorée-Gelatine mit Cykoria Chicorée-Gelatine mit
Gewürzen für Schweinefleisch und Fisch 40 g
94,00zł/kg

Preis: 3,76 zł

PLN
1
53
Verfallsdatum
2027-12-30
Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix Dr. Oetker Dr. Oetker żelfix
03.01 40 g
103,75zł/kg

Preis: 4,15 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum
2028-11-30
PREIS REDUZIERT -25%
Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker Delecta Delecta 2-1 Gelling Zucker
500 g 500 g
10,78zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2026-10-30
Delecta Delecta Gelatine , Fleisch Delecta Delecta Gelatine , Fleisch
Fisch Gemüse und Desserts 50 szt.

Preis: 4,50 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2029-03-30
Radix Radix-Bis agar Radix Radix-Bis agar
50 g
251,20zł/kg

Preis: 12,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-07-01
Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma , Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma ,
um Kuchen 9 ml
264,44zł/l

Preis: 2,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver
30 g
33,00zł/kg

Preis: 0,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Zitronensäure 20 g
90,00zł/kg

Preis: 1,80 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
Moment , Erdbeergelee 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
26
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
süßen Moment von Apple 30 g
55,33zł/kg

Preis: 1,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
Süßkirsche Moment 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Käsekuchen Dr. Oetker Dr. Oetker Käsekuchen
mit einem ungebrannten Gelee Richt pulverisierten 195 g
35,85zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5