Orzeł Polska
45

Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.

masa netto

masa netto

750 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

17,32 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903728800103

5903728800103

Preis: 12,99 zł

12.99 PLN 2028-06-30 NewCondition

Ogórki 60%, woda, czosnek, chrzan, koper, sól.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 51kJ/12 kcal

Tłuszcz: 0g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g

Węglowodany: 2,1g

w tym cukry 1,6g

Białko: 0,5g

Sól: 1,7g


Może zawierać śladowe ilości zbóż i gorczycy.


Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.


Eigenschaften:

Produkt pasteryzowany i kiszony w słoiku.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 7 dni. 


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 5 ocen.




    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Charsznickie Pola Natury Bio-Sauerkraut 750 g
    16,33zł/kg

    Preis: 12,25 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2026-11-15
    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
    einges 900 g
    11,10zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    kaschubischen 640 g
    17,17zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    Knoblauch 640 g
    15,94zł/kg

    Preis: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
    Dosen 670 g
    20,13zł/kg

    Preis: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Sauerkraut Haus Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Preis: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    Preis: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Gurken in Dosen 830 g
    13,25zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polen Orzeł Polska Orzeł Polen
    Eingelegte Gurken Mit Chilischote 670 g
    17,58zł/kg

    Preis: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Eingelegte Gurken mit Knoblauch 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    eingelegte hausgemachte Gurken 800 g
    16,24zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum 2028-07-07
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5