Peperoni marinierte Paprika

Rolnik
55
Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.Peperoni marinierte Paprika
44Peperoni marinierte Paprika
Peperoni marinierte PaprikaPeperoni marinierte Paprika
pojemność netto

pojemność netto

720 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-12-31

pojemność

cena za litr

16,03 zł / l

ocena

ranking

4.5/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919000397

5900919000397

Preis: 11,54 zł

11.54 PLN 2027-12-31 NewCondition
papryka, woda, ocet spirytusowy, cukier, sól, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna121 kJ
Wartość energetyczna29 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,1 g
w tym cukry3 g
Białko0,6 g
Sól0,48 g

Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Papryka marynowana. Produkt pasteryzowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania 720 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Barbara Adamska , 2021-03-03 08:59:10Ach takiej drugiej papryki peperoni nie ma nigdzie, miękka, doskonały smak. Polecam.



Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
Provitus marinierte rote Paprika Provitus marinierte rote Paprika
600 g
17,38zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-09-30
Campomar Campomar Nature Grüner Campomar Campomar Nature Grüner
Jalapeno-Pfeffer, geschnitten in BIO-Sole 350 g
34,83zł/kg

Preis: 12,19 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-15
Hektor Hector Paprika aus der Dose Hektor Hector Paprika aus der Dose
900 ml
11,49zł/l

Preis: 10,34 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-30
Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen Bonduelle Bonduelle Dosenerbsen
Traditionell 400 g
11,68zł/kg

Preis: 4,67 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-06-30
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Rolnik Sauerampfer gebeizt Rolnik Sauerampfer gebeizt
315 ml
17,27zł/l

Preis: 5,44 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik getrocknete Tomaten in Öl Rolnik getrocknete Tomaten in Öl
280 g
40,64zł/kg

Preis: 11,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-06-26
Rolnik Bambussprossen Rolnik Bambussprossen
310 g
34,77zł/kg

Preis: 10,78 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2028-02-20
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5