Polnischer Adler eingelegte hausgemachte Gurken

Orzeł Polska
48Polnischer Adler eingelegte hausgemachte Gurken

Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.

Polnischer Adler eingelegte hausgemachte GurkenPolnischer Adler eingelegte hausgemachte Gurken
masa netto

masa netto

800 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-07

pojemność

cena za kilogram

16,24 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.6/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906684079323

5906684079323

Preis: 12,99 zł

kaufen 6 szt. für 12.79 zł/szt
12.99 PLN 2028-07-07 NewCondition

Ogórki 62,5%, woda, sól, gorczyca, koper, chrzan, czosnek.


Wartość odżywcza w 100g

Wartość energetyczna: 60kJ/14 kcal

Tłuszcz: 0,14g

w tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1g

Węglowodany: 1,42g

w tym cukry 0,06g

Białko: 1,61g

Sól: 2,27g


Może zawierać śladowe ilości zbóż. Produkt zawiera  gorczycę.


Nasze Ogórki Kiszone Domowe to wyjątkowe połączenie najlepszej jakości składników - ogórków z polskich upraw i tradycyjnych przypraw: soli, chrzanu, czosnku i kopru. Ogórki kiszone są według domowej receptury od razu w słoikach tak jak robiły to nasze babcie i mamy. To numer jeden polskich przetworów. Idealnie nadają się jako samodzielna przekąska lub dodatek do zup, sałatek, sosów czy potraw mięsnych.


Eigenschaften:

Produkt pasteryzowany i kiszony w słoiku.


Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym, chłodnym i zaciemnionym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce i zużyć w ciągu 7 dni. 


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Orzeł Polska Ryszard Zawadzki

ul. Puławska 27

05-532 Baniocha

Polska


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.




    Provitus eingelegte Gurken latosie Provitus eingelegte Gurken latosie
    640 g
    16,41zł/kg

    Preis: 10,50 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus Alzene hot chili Provitus Alzene hot chili
    640 g
    16,42zł/kg

    Preis: 10,51 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-08-31
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Hektor hector processesed Gurken Hektor hector processesed Gurken
    einges 900 g
    11,10zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-10-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    kaschubischen 640 g
    17,17zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Provitus processesed Gurken Provitus processesed Gurken
    Knoblauch 640 g
    15,94zł/kg

    Preis: 10,20 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Runoland Runoland BIO Gurken in Runoland Runoland BIO Gurken in
    Dosen 670 g
    20,13zł/kg

    Preis: 13,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Charsznickie Pola Natury Charsznickie Pola Natury
    Konservierungsstoffe Charsznickie eingelegte Gurken ohne 1.4 kg
    9,56zł/kg

    Preis: 13,39 zł

    PLN
    1
    85
    Verfallsdatum 2026-11-30
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Sauerkraut Haus Mini 280 g
    32,89zł/kg

    Preis: 9,21 zł

    PLN
    1
    25
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Kiszone Domowe 750 g
    17,32zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Ogórki Konserwowe 680 g
    16,43zł/kg

    Preis: 11,17 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum 2027-08-31
    Orzeł Polska Polnischer Adler Orzeł Polska Polnischer Adler
    Gurken in Dosen 830 g
    13,25zł/kg

    Preis: 11 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Orzeł Polska Orzeł Polen Orzeł Polska Orzeł Polen
    Eingelegte Gurken Mit Chilischote 670 g
    17,58zł/kg

    Preis: 11,78 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska Orzeł Polska
    Eingelegte Gurken mit Knoblauch 680 g
    17,34zł/kg

    Preis: 11,79 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2028-03-30
    Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek Orzeł Polska Orzeł Polska Żurek
    Staropolski 500 ml
    10,78zł/l

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-01-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5