Princessa Longa Waffel mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade überzogen

Princessa
55
Ok
Princessa Longa Waffel mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade überzogen
52Princessa Longa Waffel mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade überzogen
Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Princessa Longa Waffel mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade überzogen Princessa Longa Waffel mit Nusscreme überzogen und mit Milchschokolade überzogen
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

60,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8445291115828

8445291115828

Preis: 2,43 zł

2.43 PLN 2027-02-28 NewCondition
czekolada mleczna (33,3 %) (cukier, tłuszcz kakaowy¹, miazga kakaowa¹, odtłuszczone mleko w proszku, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, oleje roślinne (palmowy, shea), emulgator (lecytyny)), mąka pszenna, olej palmowy, cukier, preparat serwatkowy w proszku (z mleka), orzechy laskowe (1,5 %)², kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu¹, odtłuszczone mleko w proszku, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu), naturalny aromat orzechowy (z orzechów laskowych), emulgatory (lecytyny, E 476), sól, ¹Certyfikowane Rainforest Alliance., ²Spoza Polski
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza W 100 g
Wartość energetyczna2270 kJ
Wartość energetyczna543 kcal
Tłuszcz31,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone15,9 g
Węglowodany59,5 g
w tym cukry44,3 g
Błonnik1,7 g
Białko4,6 g
Sól0,27 g
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
Opakowanie zawiera 1 porcję.
Wielkość porcji powinna być dostosowana do wieku dziecka.

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa 40g to delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym i oblany mleczną czekoladą, która po prostu rozpływa się w ustach. To idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia. Większy rozmiar wafelka PRINCESSA Longa pozwala dłużej cieszyć się wyjątkowym smakiem. Wafelki PRINCESSA od ponad 40 lat są związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej. Może zawierać śladowe ilości: orzeszków ziemnych, orzechów i soi Wafel PRINCESSA Longa Orzechowa to: • delikatny i chrupiący wafelek przełożony puszystym kremem orzechowym • oblany mleczną czekoladą • idealny wybór na chwilę przyjemności w ciągu dnia • od ponad 40 lat związane z Polska i wypiekane w naszej fabryce w Kargowej
Marke:Princessa
Über die Marke:
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem i nasłonecznieniem.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-17 21:43:05Ok



Bakalland bah ! Bakalland bah !
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Müsliriegel Sante Sante Crunchy Müsliriegel
bestreut Müsli mit getrockneten Pflaumen mit Vanillesauce 40 g
49,75zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2027-04-03
Sante Sante Green Tree Baton Hafer Sante Sante Green Tree Baton Hafer
Müsli mit Schokolade 40 g
64,00zł/kg

Preis: 2,56 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum
2026-11-28
Bakalland Bakalland Bah! Bakalland Bakalland Bah!
Cerealienriegel 5 Lebensmittel 40 g
55,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-30
Sante Sante Crunchy Eine Sante Sante Crunchy Eine
Bananenschokolade gefüllt mit Schokolade 40 g
56,25zł/kg

Preis: 2,25 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-01-20
Kopernik Copernicus Klassische Kopernik Copernicus Klassische
Theaterwaffel 40 g
61,00zł/kg

Preis: 2,44 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-31
Princessa Princessa Longa Waffel Princessa Princessa Longa Waffel
überzogen mit Kakaocreme überzogen und mit Milchschokolade 40 g
58,25zł/kg

Preis: 2,33 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-03-30
Mlekovita Mlekovita Wypasiony Mlekovita Mlekovita Wypasiony
batonik 40 g
74,75zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2026-10-14
Princessa Nestle Princessa Princessa Nestle Princessa
intensive Waffel mit Erdnusscreme 31 g
76,13zł/kg

Preis: 2,36 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-03-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5