Pudliszki
masa netto

masa netto

480 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-24

pojemność

cena za kilogram

17,13 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900783011154

5900783011154

Preis: 8,22 zł

8.22 PLN 2027-07-24 NewCondition
Przecier pomidorowy 54 %, woda, śmietanka 8 % (z mleka), cebula 7 %, przecier marchewkowy, cukier, skrobia, olej rzepakowy, sól, zioła 0,3 %, pasta czosnkowa 0,3 %, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), przyprawy
Wartości odżywcze w 100 g na porcję 120 g %RWS* Wartość energetyczna 300 kJ / 72 kcal 360 kJ / 86 kcal 4 % Tłuszcz 2,7 g 3,3 g 5 % w tym kwasy tłuszczowe nasycone 1,0 g 1,2 g 6 % Węglowodany 9,3 g 11 g 4 % w tym cukry 7,0 g 8,4 g 9 % Błonnik 1,9 g 2,2 g - Białko 1,6 g 1,9 g 4 % Sól 1,4 g 1,7 g 29 % *RWS - Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal). Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu. Produkt zawiera: Mleko
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
do spaghetti 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-08-19
Pudliszki Pudliszki Sos Pudliszki Pudliszki Sos
Słodko-Kwaśny 480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-06-18
Pudliszki Pudliszki Sos Boloński Pudliszki Pudliszki Sos Boloński
480 g
17,56zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-13
Szubryt Szubryt Barszcz czerwony Szubryt Szubryt Barszcz czerwony
z uszkami 480 g
20,06zł/kg

Preis: 9,63 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-13
Szubryt Szubryt Zraziki w sosie Szubryt Szubryt Zraziki w sosie
koperkowym 480 g
23,63zł/kg

Preis: 11,34 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-08-14
Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa Szubryt Szubryt Zupa ogórkowa
z mięsem 480 g
20,81zł/kg

Preis: 9,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-07-11
Szubryt Szubryt Strogonow Szubryt Szubryt Strogonow
Verfallsdatum
2027-07-13
Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa Szubryt Szubryt Zupa pomidorowa
480 g
22,02zł/kg

Preis: 10,57 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2028-08-21
Pudliszki Dosenmais Pudliszki Dosenmais
400 g
15,73zł/kg

Preis: 6,29 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-08-21
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
PREIS REDUZIERT -25%
Pudliszki weißen Bohnen Pudliszki weißen Bohnen
400 g
11,80zł/kg

Preis: 4,72 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-01-31
Pudliszki Pudliszki fasola Pudliszki Pudliszki fasola
czerwona 400 g
15,70zł/kg

Preis: 6,28 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-02-26
Pudliszki - Tomate Saft von Pudliszki - Tomate Saft von
frischen Tomaten 300 ml
13,70zł/l

Preis: 4,11 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-09-22
Pudliszki Pudliszki Fasolka Pudliszki Pudliszki Fasolka
z po bretońsku 610 g
18,93zł/kg

Preis: 11,55 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-12-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5