Roleski Ketchup Mayo Mayonnaise und Tomatensauce

Roleski
11Roleski Ketchup Mayo Mayonnaise und Tomatensauce
Roleski Ketchup Mayo Mayonnaise und Tomatensauce Roleski Ketchup Mayo Mayonnaise und Tomatensauce
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-23

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

0.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044033700

5901044033700

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2026-11-23 NewCondition

Olej słonecznikowy (40%), przecier pomidorowy (22%), woda, cukier, ocet spirytusowy, żółtko jaja kurzego, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy (zawierają gorczycę), aromaty, przeciwutleniacz: sól wapniono disodowa. 


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: fatalny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
    450 g
    16,29zł/kg

    Preis: 7,33 zł

    PLN
    1
    32
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
    Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    30
    Verfallsdatum 2027-06-20
    Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
    Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
    15,63zł/kg

    Preis: 7,50 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-03-20
    Włocławek Glas würzigen Ketchup Włocławek Glas würzigen Ketchup
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Włocławek Ketchup mild jar Włocławek Ketchup mild jar
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Włocławek Włocławek scharfer Włocławek Włocławek scharfer
    Ketchup 480 g
    14,00zł/kg

    Preis: 6,72 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-20
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-08-25
    Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
    Senf 175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-08-06
    Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-08-10
    Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-06-24
    Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
    175 g
    21,31zł/kg

    Preis: 3,73 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-05-20
    Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
    175 g
    21,26zł/kg

    Preis: 3,72 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2027-06-12
    Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
    175 g
    22,80zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-08-26
    Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
    275 g
    20,36zł/kg

    Preis: 5,60 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-06-23
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5