Roleski Senf Sarepska

Roleski
55
Smaczny i polski. PolecamRoleski Senf Sarepska
411Roleski Senf Sarepska

Jedna z najbardziej popularnych na rynku musztard o lekko ostrym smaku. Musztarda Sarepska Roleski swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej jedyny w swoim rodzaju smak. Idealna konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Produkt wyróżniony Nagrodą Kupców Polskich „Złoty Paragon 2011”

Roleski Senf SarepskaRoleski Senf Sarepska
masa netto

masa netto

175 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-25

pojemność

cena za kilogram

21,31 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044003611

5901044003611

Preis: 3,73 zł

kaufen 10 szt. für 3.67 zł/szt
3.73 PLN 2027-08-25 NewCondition

woda, gorczyca, ocet spirytusowy, cukier, sól, przyprawy, ekstrakt kurkumy


Wartość odżywcza na 100 g

Wartość energetyczna 591 kJ/141 kcal

Tłuszcz 5,9 g

- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g

Węglowodany 16 g

- w tym cukry 12 g

Białko 4,6 g

Sól 1,9 g


Gluten : Nie zawiera
Gorczyca : Zawiera

Jedna z najbardziej popularnych na rynku musztard o lekko ostrym smaku. Musztarda Sarepska Roleski swój charakterystyczny aromat zawdzięcza specjalnej odmianie gorczycy oraz starannie dobranym przyprawom, które podkreślają jej jedyny w swoim rodzaju smak. Idealna konsystencja i wspaniała barwa sprawiają, że wyśmienicie nadaje się także do dekoracji potraw i przekąsek.

Nie zawiera konserwantów, sztucznych barwników ani wzmacniaczy smaku. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

Produkt wyróżniony Nagrodą Kupców Polskich „Złoty Paragon 2011”


Marke:

Firma Roleski


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Musztarda sarepska
Aufbewahrung:

Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Chronić przed bezpośrednim działaniem światła.


Verpackungsart:

Słoik


Herkunftsland:

Polska


Adresse des Herstellers:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska


Rücksendeadresse:

Roleski Spółka Jawna
ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice
Polska
tel./fax +48 14 631 35 00

Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 11 ocen.

  • Dariusz_G , 2022-04-22 09:00:45Smaczny i polski. Polecam



Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Honig Senf Roleski Roleski Honig Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-07-30
Roleski Viking Senf Roleski Viking Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-08-11
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Roleski Senf Sarepska Roleski Senf Sarepska
425 g
17,39zł/kg

Preis: 7,39 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Dijon-Senf Roleski Dijon-Senf
165 g
24,18zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-03-16
Roleski Roleski Trinidad Scorpion Roleski Roleski Trinidad Scorpion
Senf, Street Food Linie, extrem scharf 210 g
23,76zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-04-24
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
Beutel 15 ml
46,67zł/l

Preis: 0,70 zł

PLN
1
100
Verfallsdatum 2027-06-16
Roleski Roleski mittelscharfer Roleski Roleski mittelscharfer
Senf 900 g
16,11zł/kg

Preis: 14,50 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-03-05
Roleski Roleski milder Senf Roleski Roleski milder Senf
900 g
16,11zł/kg

Preis: 14,50 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-01-22
Roleski Roleski Tisch Senf Roleski Roleski Tisch Senf
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-06-22
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5