Roleski Ketchup Premium scharf ohne Zucker

Roleski
55
przepyszny, super wybór dla ketomaniakówRoleski Ketchup Premium scharf ohne Zucker
52Roleski Ketchup Premium scharf ohne Zucker

Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.

Roleski Ketchup Premium scharf ohne ZuckerRoleski Ketchup Premium scharf ohne Zucker
masa netto

masa netto

425 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-20

pojemność

cena za kilogram

21,15 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901044025729

5901044025729

Preis: 8,99 zł

kaufen 6 szt. für 8.86 zł/szt
8.99 PLN 2027-07-20 NewCondition

Składniki:
pomidory (266 g na 100 g ketchupu), ocet jabłkowy, sól himalajska,
przyprawy, aromat naturalny, koncentrat soku z czarnej marchwi, substancja słodząca: sukraloza, ekstrakt przypraw. Zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.


Wartość odżywcza / Nutrition Fact na / per 100 g Wartość energetyczna / Energy 194 kJ/46 kcal Tłuszcz / Fat <0,5 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone/of which saturates <0,1g Węglowodany/Carbohydrate 7,2 g - w tym cukry / of which sugars 5,3 g Białko / Protein 2,2 g Sól / Salt 1,5 g


Każde 100 g ketchupu Premium zawiera rekordową ilość słodkich pomidorów: aż 266 gramów i tylko 46 kcal. Nie dodaliśmy do niego ani grama cukru, konserwantów, skrobi czy tez innych zagęstników. Zadbaliśmy za to o najlepsze składniki: aromatyczne pomidory z dodatkiem soli himalajskiej i delikatnego octu jabłkowego. Mało kalorii, pełnia smaku. Nie potrzebuje niczego więcej, żeby zachwycić. I robi to. Spróbuj! Polubisz. Roleski.

 

Ketchup Premium zawiera cukry naturalnie występujące w pomidorach.


Über die Marke:
Adresse des Herstellers:

Roleski Sp. J.

ul. Spacerowa 181a
33-113 Zgłobice


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Kinga , 2022-03-02 10:37:44przepyszny, super wybór dla ketomaniaków



Roleski Roleski Premium Mild Roleski Roleski Premium Mild
Ketchup NEU ohne Zuckerzusatz 425 g
21,44zł/kg

Preis: 9,11 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-08-31
Roleski Roleski Ketchup Premium Roleski Roleski Ketchup Premium
mexikanisches Keto 425 g
20,26zł/kg

Preis: 8,61 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2027-06-10
Roleski Roleski Premium Roleski Roleski Premium
sizilianischer Ketchup für Keto-Pizza 425 g
20,24zł/kg

Preis: 8,60 zł

PLN
1
28
Verfallsdatum 2027-07-21
Kotlin würzigen Ketchup Kotlin würzigen Ketchup
Verfallsdatum 2027-06-30
Kotlin Ketchup mild Kotlin Ketchup mild
450 g
16,29zł/kg

Preis: 7,33 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2027-06-30
Pudliszki Pudliszki milder Ketchup Pudliszki Pudliszki milder Ketchup
Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-06-20
Pudliszki Pudliszki scharfer Pudliszki Pudliszki scharfer
Ketchup Ohne Konservierungsstoffe 480 g
15,63zł/kg

Preis: 7,50 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-03-20
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-08-25
Roleski Roleski Französischer Roleski Roleski Französischer
Senf 175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-08-06
Roleski Roleski Senf Chrzanów Roleski Roleski Senf Chrzanów
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-08-10
Roleski Tabelle Senf Roleski Tabelle Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-06-24
Roleski Senf Kremska Roleski Senf Kremska
175 g
21,31zł/kg

Preis: 3,73 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-05-20
Roleski Roleski Jerozolimska Senf Roleski Roleski Jerozolimska Senf
175 g
21,26zł/kg

Preis: 3,72 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2027-06-12
Roleski Roleski Altpolnischer Senf Roleski Roleski Altpolnischer Senf
175 g
22,80zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-08-26
Roleski Roleski Senf Sarepska Roleski Roleski Senf Sarepska
275 g
20,36zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-06-23
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5