Rolnik
masa netto

masa netto

510 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-15

pojemność

cena za kilogram

13,84 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900919054062

5900919054062

Preis: 7,06 zł

7.06 PLN 2028-04-15 NewCondition
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
13,71zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-02-12
warzywa w zmiennych proporcjach (groszek zielony, marchew), woda, sól, cukier
Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna152 kJ
Wartość energetyczna36 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany5,5 g
w tym cukry1,7 g
Białko2,4 g
Sól0,73 g

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
urodzaj smaku, zebrane w szczycie sezonu
Marke:Rolnik
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mieszanka warzywna konserwowa groszku zielonego z marchwią. Produkt sterylizowany.
Weitere Informationen:Pojemność opakowania: 540 ml
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data i numer partii podane nad etykietą lub na wieczku. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać w lodówce, spożyć w ciągu 2 dni.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Dawtona Dawtona Karotten und Dawtona Dawtona Karotten und
Erbsen 510 g
12,86zł/kg

Preis: 6,56 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-07-24
Dawtona Rote-Bete- Chips Dawtona Rote-Bete- Chips
510 g
11,51zł/kg

Preis: 5,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-17
Hektor Hektor Bohnen aus der Dose Hektor Hektor Bohnen aus der Dose
510 g
10,24zł/kg

Preis: 5,22 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-05-30
Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem Rolnik Rolnik Marchew z groszkiem
510 g
14,45zł/kg

Preis: 7,37 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-12
Hektor Hektor Surówka warzywna Hektor Hektor Surówka warzywna
kebab 510 g
10,98zł/kg

Preis: 5,60 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-09-30
Jamar Jamar eine Gemüsemischung Jamar Jamar eine Gemüsemischung
aus Karotten und Erbsen 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2028-12-31
Jamar Jamar gemischtes Gemüse Jamar Jamar gemischtes Gemüse
Karotten, Erbsen, Mais 470 g
14,04zł/kg

Preis: 6,60 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-01-31
Rolnik Bauernsalat mit grünen Rolnik Bauernsalat mit grünen
Tomaten 850 g
9,76zł/kg

Preis: 8,30 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-30
Rolnik Premium- Mini- Maiskolben Rolnik Premium- Mini- Maiskolben
314 ml
37,71zł/l

Preis: 11,84 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-11
Rolnik Blueberry Bauer gesamte Rolnik Blueberry Bauer gesamte
Verfallsdatum
2028-02-28
Rolnik Sauerkraut Rolnik Sauerkraut
850 g
8,53zł/kg

Preis: 7,25 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-11
Rolnik geriebenen Rüben Rolnik geriebenen Rüben
350 g
14,26zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-20
Rolnik Paprika , Dosen Rolnik Paprika , Dosen
650 g
14,52zł/kg

Preis: 9,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-02-13
PREIS REDUZIERT -25%
Rolnik geriebenem Meerrettich Rolnik geriebenem Meerrettich
Verfallsdatum 2026-11-10
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5