SoWell Erdnussbutter mit Nussstückchen 100%

SoWell
55
5SoWell Erdnussbutter mit Nussstückchen 100%
52SoWell Erdnussbutter mit Nussstückchen 100%
SoWell Erdnussbutter mit Nussstückchen 100%SoWell Erdnussbutter mit Nussstückchen 100%
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-30

pojemność

cena za kilogram

32,48 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Indie

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905279458628

5905279458628

Preis: 12,99 zł

kaufen 12 szt. für 12.80 zł/szt
12.99 PLN 2028-04-30 NewCondition
orzechy arachidowe prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (w 100 g)
Wartość energetyczna:2787 kJ / 666 kcal
Tłuszcz:55 g
w tym kwasy nasycone:8,4 g
Węglowodany:17 g
w tym cukry:5,5 g
Białko:25 g
Sól:0 g

Orzeszki ziemne : Zawiera
bez dodatku cukru i soli, źródło białka
Marke:So Well
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Krem orzechowy 100 % z kawałkami orzechów.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem / nr partii: patrz na zakrętce. Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu spożyć w ciągu jednego miesiąca.
Zubereitung und Verwendung:Olej z orzechów na powierzchni kremu jest zjawiskiem naturalnym. Zamieszać przed spożyciem.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Indie
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • 2026-01-19 14:57:185



Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Bio Food Bio Food Tahini Bio Food Bio Food Tahini
Sesampaste BIO 180 g
91,28zł/kg

Preis: 16,43 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-09-19
Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
von Nüssen 350 g 350 g
34,26zł/kg

Preis: 11,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-22
Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
74,03zł/kg

Preis: 26,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-25
HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
Cashewnusscreme 350 g
123,63zł/kg

Preis: 43,27 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-28
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
Sesampaste 650 g
59,17zł/kg

Preis: 38,46 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-02-28
Sante Sante Go On Haselnusscreme Sante Sante Go On Haselnusscreme
mit Nussstückchen 500 g
29,98zł/kg

Preis: 14,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-20
SoWell SoWell BIO Ahornsirup SoWell SoWell BIO Ahornsirup
BIO
SoWell BIO Ahornsirup SoWell BIO Ahornsirup
189 ml
141,43zł/l

Preis: 26,73 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-05-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5