Bio Food Tahini Sesampaste BIO

Bio Food
51Bio Food Tahini Sesampaste BIO

Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.

Bio Food Tahini Sesampaste BIOBio Food Tahini Sesampaste BIO
BIO
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-09-19

pojemność

cena za kilogram

91,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5905933486905

5905933486905

Preis: 16,43 zł

16.43 PLN 2028-09-19 NewCondition

zmielony SEZAM łuszczony* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 2785 kJ/ 674 kcal
Tłuszcz: 61 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 9,2 g
Węglowodany: 2,6 g
w tym cukry: 2,4 g
Białko: 25 g
Sól: 0 g


Pasta ze zmielonego, wyłącznie ekologicznego SEZAMu łuszczonego. Pasta stosowana może być w kuchni makrobiotycznej, wegańskiej i wegetariańskiej, jako dodatek do sosów, dipów, dressingów sałatkowych. Polecana również w wielu potrawach kuchni azjatyckiej. Produkt niepasteryzowany.


Marke:

Bio Food


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Sante Go On Protein Proteincreme Sante Go On Protein Proteincreme
    mit gerösteten Erdnüssen 180 g
    70,44zł/kg

    Preis: 12,68 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-07-22
    Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
    200 g
    84,95zł/kg

    Preis: 16,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-08
    Sante Sante Erdnussbutter mit Bits Sante Sante Erdnussbutter mit Bits
    von Nüssen 350 g 350 g
    34,26zł/kg

    Preis: 11,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-05-22
    Primaeco Primaeco 100% BIO Primaeco Primaeco 100% BIO
    Erdnussbutter ohne Zusatz von Salz und Zucker 360 g
    74,03zł/kg

    Preis: 26,65 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-11-25
    HORIZON Horizon BIO HORIZON Horizon BIO
    Cashewnusscreme 350 g
    123,63zł/kg

    Preis: 43,27 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-28
    Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
    gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
    100,76zł/kg

    Preis: 50,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-11-03
    HORIZON Horizon Tahini BIO HORIZON Horizon Tahini BIO
    Sesampaste 650 g
    59,17zł/kg

    Preis: 38,46 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-02-28
    SoWell SoWell Erdnussbutter mit SoWell SoWell Erdnussbutter mit
    Nussstückchen 100% 400 g
    32,48zł/kg

    Preis: 12,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Bio Food Bio Food Glutenfreies Bio Food Bio Food Glutenfreies
    Tomatenpüree BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-03-14
    Bio Food Biofood ökologische Bio Bio Food Biofood ökologische Bio
    Saft der eingelegten Karotten 300 ml
    29,10zł/l

    Preis: 8,73 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food Bio Food Bio BIO Bio Food Bio Food Bio BIO
    eingelegter Gurkensaft 300 ml
    23,93zł/l

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-04-28
    Bio Food ökologische Bio Food ökologische
    BIO
    ökologische Cranberry-Saft ökologische Cranberry-Saft
    Cranberry-Saft 300 ml
    66,63zł/l

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food BIO glutenfreie Bio Food Bio Food BIO glutenfreie
    eingelegte Gurken 760 g
    23,53zł/kg

    Preis: 17,88 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-09-19
    Bio Food Bio Apfelessig Bio Food Bio Apfelessig
    700 ml
    21,41zł/l

    Preis: 14,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-02-19
    Bio Food Bio Food Vegetarischer Bio Food Bio Food Vegetarischer
    roter Borschtsch BIO 500 ml
    19,98zł/l

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-01-15
    Bio Food Bio Food Sauerkraut mit Bio Food Bio Food Sauerkraut mit
    Möhren BIO 700 g
    14,29zł/kg

    Preis: 10 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-06-16
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5