Terrasana
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-19

pojemność

cena za kilogram

75,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8713576004250

8713576004250

Preis: 18,99 zł

18.99 PLN 2028-01-19 NewCondition

prażone niełuskane nasiona SEZAMU* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna - 2721 kJ/658 kcal
Tłuszcz - 58 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - 8,4 g
Węglowodany - 4,1 g
w tym cukry - 0,7 g
Błonnik - 7,9 g
Białko - 26 g
Sól - 0,0 g


Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

Preis: 27,68 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

Preis: 43,75 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

Preis: 26,77 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

Preis: 13,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-26
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
85,40zł/kg

Preis: 21,35 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-13
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
121,68zł/kg

Preis: 30,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-13
Natura Pasta wieloorzechowa Natura Pasta wieloorzechowa
250 g
70,04zł/kg

Preis: 17,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-17
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Terrasana Terrasana Kokosdrink Terrasana Terrasana Kokosdrink
ohne Guarkernmehl 22% BIO-Fett 200 ml
49,95zł/l

Preis: 9,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-15
Terrasana Nudeln mit brauner Reis Terrasana Nudeln mit brauner Reis
100% Bio 250 g
67,96zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-10-30
Terrasana Terrasana Kokosdrink Terrasana Terrasana Kokosdrink
ohne Guarkernmehl, 22 % Bio-Fett 400 ml
33,75zł/l

Preis: 13,50 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-01-13
Terrasana Terrasana Creme aus Terrasana Terrasana Creme aus
gerösteten Cashewkernen BIO 500 g
100,76zł/kg

Preis: 50,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5