Big Nature
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-13

pojemność

cena za kilogram

85,40 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903351624251

5903351624251

Preis: 21,35 zł

21.35 PLN 2027-07-13 NewCondition

100% prażone orzechy nerkowca


Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzechów nerkowca 250 g
110,72zł/kg

Preis: 27,68 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-03-01
Terrasana Terrasana Tahini pasta Terrasana Terrasana Tahini pasta
sezamowa BIO 250 g
75,96zł/kg

Preis: 18,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
BIO
Terrasana Krem z orzechów laskowych Terrasana Krem z orzechów laskowych
z orzechów laskowych 250 g
175,00zł/kg

Preis: 43,75 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-17
Terrasana Terrasana Krem orzechowy Terrasana Terrasana Krem orzechowy
mix 250 g
107,08zł/kg

Preis: 26,77 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-04-19
Terrasana Terrasana Krem Terrasana Terrasana Krem
z orzeszków 250 g
55,48zł/kg

Preis: 13,87 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-26
Big Nature Big Nature Pasta Big Nature Big Nature Pasta
z orzechów 250 g
121,68zł/kg

Preis: 30,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-07-13
Natura Pasta wieloorzechowa Natura Pasta wieloorzechowa
250 g
70,04zł/kg

Preis: 17,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-04-17
Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste Amaizin Amaizin Bio-Kokospaste
200 g
84,95zł/kg

Preis: 16,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-12-08
Big Nature Big Nature Erythrit Big Nature Big Nature Erythrit
1 kg

Preis: 25,34 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2029-02-06
Big Nature Gemahlener Big Nature Gemahlener
Bockshornklee von Big Nature 100 g
43,80zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Big Nature Big
Nature-Studentenmischung 200 g
43,20zł/kg

Preis: 8,64 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum
2027-03-31
Big Nature Big Nature Pink Big Nature Big Nature Pink
Himalaya-Salz, fein 1.1 kg
8,17zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2030-05-31
Big Nature Big Nature Getrocknete, Big Nature Big Nature Getrocknete,
geschnittene Preiselbeeren 150 g
57,20zł/kg

Preis: 8,58 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-03-17
Big Nature Kaltgepresstes Hanföl Big Nature Kaltgepresstes Hanföl
von Big Nature Bio 250 ml
103,96zł/l

Preis: 25,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Big Nature Big Nature Bio Extra Big Nature Big Nature Bio Extra
natives Avocadoöl 250 ml
130,20zł/l

Preis: 32,55 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-31
Big Nature Big Nature Bio Salmeana Big Nature Big Nature Bio Salmeana
Premium-Agavensirup 340 g
41,15zł/kg

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-06-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5