Winnie Mousse 100% Frucht Apfel Banane

Kubuś
56Winnie Mousse 100% Frucht Apfel Banane
Winnie Mousse 100% Frucht Apfel BananeWinnie Mousse 100% Frucht Apfel Banane
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

31,40 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067400848

5901067400848

Preis: 3,14 zł

3.14 PLN 2027-07-30 NewCondition
Kubuś Winnie Mousse 100% Frucht Kubuś Winnie Mousse 100% Frucht
Apfel Banane 100 g
29,90zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
przeciery z: jabłek (94 %) i bananów (6 %)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia225 kJ / 53 kcal
tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany11 g
w tym cukry10 g
błonnik1,5 g
białko<0,5 g
sól<0,01 g
Cukier pochodzi wyłącznie z owoców

dobry skład!, bez dodatku cukru, porcja owoców, bez konserwantów, Polska Marka
Sicherheitshinweis:Uwaga! Zakrętkę należy trzymać poza zasięgiem dziecka.
Marke:Kubuś
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mus jabłkowo-bananowy. Pasteryzowany. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło błonnika.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w dolnej części lub na spodzie opakowania. Przechowuj w suchym i zacienionym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Spożyj bezpośrednio po otwarciu.
Verpackungsart:Woreczek
Adresse des Herstellers:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Rücksendeadresse:MWS Sp. z o.o. ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 6 ocen.




    Kubuś mus 100% Frucht und Karotte Kubuś mus 100% Frucht und Karotte
    Apfel Banane Karotte 100 g
    29,90zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Dawtona Dawtona, zweites Dawtona Dawtona, zweites
    Frühstück, 100% Karotten-Mango-Apfel 100 g
    22,10zł/kg

    Preis: 2,21 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-01-19
    PREIS REDUZIERT -10%
    Dawtona Dawtona Das zweite Dawtona Dawtona Das zweite
    Frühstück Mousse 100% Birne Pflaume Apfel 100 g
    19,50zł/kg

    Preis: 1,95 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    MarillenmousseBIO 270 g
    81,44zł/kg

    Preis: 21,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-05-20
    Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
    Erdbeerekremeis BIO 270 g
    88,85zł/kg

    Preis: 23,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2029-02-18
    Jamar Jamar Apfelmousse Jamar Jamar Apfelmousse
    260 g
    16,58zł/kg

    Preis: 4,31 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum
    2029-01-31
    Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
    Kirsch-Apfel-Kirsch-Mousse 200 g
    21,90zł/kg

    Preis: 4,38 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2027-07-07
    Owolovo OWOLOVO Jabłkowo Owolovo OWOLOVO Jabłkowo
    Fruchtpüree 200 g
    21,90zł/kg

    Preis: 4,38 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-04-08
    Kubuś Bananensaft - Möhren Kubuś Bananensaft - Möhren
    - Apfel 300 ml
    12,90zł/l

    Preis: 3,87 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Kubuś Karottensaft , Himbeere und Kubuś Karottensaft , Himbeere und
    Apfel 300 ml
    13,30zł/l

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Kubuś Karottensaft - Pfirsich Kubuś Karottensaft - Pfirsich
    - Apfel 300 ml
    13,30zł/l

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% Kubuś Kubuś Sok 100%
    850 ml
    7,36zł/l

    Preis: 6,26 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    Preis: 3,45 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Waterrr Kubuś Kubuś Waterrr
    500 ml
    6,90zł/l

    Preis: 3,45 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2027-03-30
    Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko Kubuś Kubuś Sok 100% jabłko
    marchew 850 ml
    7,36zł/l

    Preis: 6,26 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-04-30
    Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś Kubuś 100% Sok jabłkowy
    300 ml
    11,67zł/l

    Preis: 3,50 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-04-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5