Alce Nero MarillenmousseBIO

Alce Nero

Składniki:

morele*, sok winogronowy z koncentratu*, sok cytrynowy*

(*składniki ekologiczne)

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna - 772 kJ / 182 kcal

Tłuszcz - 0,1 g

w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0 g

Węglowodany - 43,4 g

w tym cukry - 42,2 g

Białko - 0,7 g

Sól - 0,01 g

Alce Nero MarillenmousseBIOAlce Nero MarillenmousseBIO
BIO
masa netto

masa netto

270 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-05-20

pojemność

cena za kilogram

81,44 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8009004500013

8009004500013

Preis: 21,99 zł

21.99 PLN 2028-05-20 NewCondition

Morele*, sok winogronowy z koncentratu*, sok cytrynowy* (*certyfikowany składnik ekologiczny).



Składniki:

morele*, sok winogronowy z koncentratu*, sok cytrynowy*

(*składniki ekologiczne)

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna - 772 kJ / 182 kcal

Tłuszcz - 0,1 g

w tym nasycone kwasy tłuszczowe - 0 g

Węglowodany - 43,4 g

w tym cukry - 42,2 g

Białko - 0,7 g

Sól - 0,01 g


Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Erdbeerekremeis BIO 270 g
88,85zł/kg

Preis: 23,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-02-18
Kubuś Winnie Mousse 100% Frucht Kubuś Winnie Mousse 100% Frucht
Apfel Banane 100 g
29,90zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Kubuś mus 100% Frucht und Karotte Kubuś mus 100% Frucht und Karotte
Apfel Banane Karotte 100 g
29,90zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-02-28
Dawtona Dawtona, zweites Dawtona Dawtona, zweites
Frühstück, 100% Karotten-Mango-Apfel 100 g
22,10zł/kg

Preis: 2,21 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-01-19
PREIS REDUZIERT -10%
Dawtona Dawtona Das zweite Dawtona Dawtona Das zweite
Frühstück Mousse 100% Birne Pflaume Apfel 100 g
19,50zł/kg

Preis: 1,95 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-01-07
Jamar Jamar Apfelmousse Jamar Jamar Apfelmousse
260 g
16,58zł/kg

Preis: 4,31 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2029-01-31
Owolovo OWOLOVO Owolovo OWOLOVO
Kirsch-Apfel-Kirsch-Mousse 200 g
21,90zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2027-07-07
Alce Nero gemahlener Kaffee 100% Alce Nero gemahlener Kaffee 100%
Arabica Espresso fairen Handel 250 g
190,32zł/kg

Preis: 47,58 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-17
Alce Nero gemahlenen Kaffee aus Alce Nero gemahlenen Kaffee aus
100% Arabica- moka fairen Handel 250 g
181,76zł/kg

Preis: 45,44 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-04-10
Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee Alce Nero Arabica- Robusta- Kaffee
100% starke forte moka fairen Handel 250 g
191,96zł/kg

Preis: 47,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-06-17
Alce Nero Alce Nero Alce Nero Alce Nero
Vollkorngrießnudeln BIO Fusilli 500 g
18,78zł/kg

Preis: 9,39 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-03-17
Alce Nero Alce Nero BIO Alce Nero Alce Nero BIO
Vollkorn-Sandwich-Spaghetti-Nudeln 500 g
30,34zł/kg

Preis: 15,17 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-28
Alce Nero Alce Nero
500 g
31,02zł/kg

Preis: 15,51 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2029-04-09
Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne Alce Nero Alce Nero Nudeln Penne
Rigate Farro von BIO emmer 500 g
32,26zł/kg

Preis: 16,13 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-08-22
Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli Alce Nero Alce Nero Pasta Fusilli
dreifarbige BIO-Spiralbohrer 500 g
23,64zł/kg

Preis: 11,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2029-04-11
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5