monte milchig Dessert 6 Tassen Schokolade

Zott
51monte milchig Dessert 6 Tassen Schokolade
monte milchig Dessert 6 Tassen Schokolademonte milchig Dessert 6 Tassen Schokolade
masa netto

masa netto

55 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-09

pojemność

cena za kilogram

154,91 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014500043326

4014500043326

Preis: 8,52 zł

8.52 PLN 2026-11-09 NewCondition
Zott monte milchig Dessert 6 Zott monte milchig Dessert 6
Tassen Schokolade 55 g
162,73zł/kg

Preis: 8,95 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2026-12-15
Zott
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Bakoma Bakoma
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Bakoma Bakoma
    Verfallsdatum 2026-10-31
    Zott Dessert mit Vanille- Krone Zott Dessert mit Vanille- Krone
    Verfallsdatum 2026-10-22
    Zott Zott
    175 g
    15,31zł/kg

    Preis: 2,68 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2026-10-16
    Zott Schokolade Dessert mit einer Zott Schokolade Dessert mit einer
    Krone 175 g
    17,71zł/kg

    Preis: 3,10 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-10-31
    SmakiJa Pudding mit Himbeersauce SmakiJa Pudding mit Himbeersauce
    130 g
    26,23zł/kg

    Preis: 3,41 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2026-10-25
    Bakoma satino Gold Kaffee -Dessert Bakoma satino Gold Kaffee -Dessert
    mit Karamellsauce 135 g
    34,15zł/kg

    Preis: 4,61 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2026-10-12
    PREIS REDUZIERT -10%
    Bakoma satino Gold Bakoma satino Gold
    Schokoladen-Dessert mit Schokolade Rum -Sauce 135 g
    30,74zł/kg

    Preis: 4,15 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-10-12
    Zott monte max milchig Dessert 4 Zott monte max milchig Dessert 4
    Tassen 400 g
    23,73zł/kg

    Preis: 9,49 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2026-11-14
    Zott monte milchig- Dessert mit Zott monte milchig- Dessert mit
    Schokolade und Nüssen 150 g
    28,87zł/kg

    Preis: 4,33 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2026-11-07
    Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
    Laktose Erdbeere 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
    laktosefreie Himbeere 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2026-10-14
    Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
    Laktose Kirsche 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2026-10-14
    Zott Zott Jogobella Joghurt Zott Zott Jogobella Joghurt
    Laktose Pfirsich 150 g
    19,93zł/kg

    Preis: 2,99 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum
    2026-10-14
    Zott Zott Primo Jogurt naturalny Zott Zott Primo Jogurt naturalny
    180 g
    9,50zł/kg

    Preis: 1,71 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2026-11-01
    Zott Zott Belriso Milchdessert mit Zott Zott Belriso Milchdessert mit
    Reis 200 g
    18,35zł/kg

    Preis: 3,67 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2026-10-18
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5