Zusätzliche Gourmet Gewürz für Suppen, Soßen und Fleisch

Cykoria
44Zusätzliche Gourmet Gewürz für Suppen, Soßen und Fleisch
Smakosz Extra poprawia smak rosołów, zup, dań mięsnych i warzywnych.
Zusätzliche Gourmet Gewürz für Suppen, Soßen und FleischZusätzliche Gourmet Gewürz für Suppen, Soßen und Fleisch
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

13,99 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288613075

5900288613075

Preis: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-03-30 NewCondition
sól, warzywa suszone 21% w zmiennych proporcjach (marchew, pasternak, cebula, pietruszka, seler), cukier, wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy, guanylan disodowy, przyprawy, skrobia ziemniaczana, glukoza, aromat, barwniki: kurkumina, ryboflawiny
Wartości odżywcze (%)produktu na 100 g
Wartość energetyczna559 kJ/ 132 kcal
Tłuszcz<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,1 g
Węglowodany25 g
w tym cukry17 g
Błonnik4,7 g
Białko4,5 g
Sól56,9 g

Seler : Zawiera
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Smakosz Extra poprawia smak rosołów, zup, dań mięsnych i warzywnych.
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Przykład zastosowania: Do 1/4 litra potrawy dodać łyżeczkę (około 3 g) Smakosza Extra i gotować 5 minut.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    Kamis striegeln Kamis striegeln
    Verfallsdatum 2029-01-25
    Prymat klassische Grillgewürz20g Prymat klassische Grillgewürz20g

    Preis: 2,23 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Prymat Gewürz für Fisch Prymat Gewürz für Fisch
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-01-31
    Prymat Gewürz für Kutteln Prymat Gewürz für Kutteln
    Verfallsdatum
    2027-11-30
    Prymat Kräuter der Provence Prymat Kräuter der Provence
    10 g
    199,00zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Prymat Würzen von Hackfleisch Prymat Würzen von Hackfleisch
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Prymat Würze in den Eintopf Prymat Würze in den Eintopf
    Verfallsdatum 2028-07-30
    Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
    Lebensmittelgeschäft 20 g
    92,50zł/kg

    Preis: 1,85 zł

    PLN
    1
    42
    Verfallsdatum 2029-02-28
    Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
    60 g
    37,67zł/kg

    Preis: 2,26 zł

    PLN
    1
    35
    Verfallsdatum 2028-03-30
    Cykoria Chili Cykoria Chili
    20 g
    99,50zł/kg

    Preis: 1,99 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
    Express 30 Beutel 120 g
    44,92zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-05-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Erdbeere 100 g
    56,30zł/kg

    Preis: 5,63 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
    Geschmack von Rum 100 g
    32,40zł/kg

    Preis: 3,24 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-11-30
    Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
    Instant-Käsekuchen 190 g
    36,79zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5