Würze für Suppen.

Winiary
55
Ok.Würze für Suppen.
48Würze für Suppen.
Würze für Suppen.Würze für Suppen.
masa netto

masa netto

210 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

16,38 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900862213530

5900862213530

Preis: 3,44 zł

3.44 PLN 2027-06-30 NewCondition
woda, sol, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, 5'-rybonukleotydy disodowe), ocet, glukoza, aromaty (z selerem)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu w 100 g:
Wartość energetyczna:78 kJ/18 kcal
Tłuszcz:0,0 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,0 g
Węglowodany:2,2 g
w tym cukry:0,9 g
Błonnik0,0 g
Białko2,4 g
Sól:22,5 g

Seler : Zawiera
Winiary
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Przyprawa w płynie do zup i drugich dań.
Weitere Informationen:Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Niewielki osad nie jest wadą wyrobu - w przypadku powstania należy wstrząsnąć.
Verpackungsart:Butelka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 8 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:15:22Ok.



Maggi Würzflüssigkeit Maggi Würzflüssigkeit
960 g
18,54zł/kg

Preis: 17,80 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-05-30
Winiary Würze für Suppen. Winiary Würze für Suppen.
1 kg

Preis: 12,16 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-10-30
Lima Lima Shuyu Milde Lima Lima Shuyu Milde
Sojabohnensauce BIO 250 ml
79,04zł/l

Preis: 19,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-01-13
Pamapol Goong Sojasauce mit Pamapol Goong Sojasauce mit
reduziertem Salzgehalt 150 ml
39,93zł/l

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2028-02-27
Octim Octim Balsamicocreme mit Octim Octim Balsamicocreme mit
Himbeergeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-04-03
Octim Octim Balsamico-Creme mit Octim Octim Balsamico-Creme mit
Kirschgeschmack 310 g
44,32zł/kg

Preis: 13,74 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-04-03
Winiary Brühwürfel (6 Würfel) Winiary Brühwürfel (6 Würfel)
Gemüse 60 g
61,83zł/kg

Preis: 3,71 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Sauce pulverisierte helle Winiary Sauce pulverisierte helle
Röstung 30 g
122,00zł/kg

Preis: 3,66 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary pulverförmigen Pilzsauce Winiary pulverförmigen Pilzsauce
Verfallsdatum 2027-06-30
Winiary Sauce pulverisierte Winiary Sauce pulverisierte
Tomaten 33 g
111,21zł/kg

Preis: 3,67 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-05-30
Winiary Pudding mit Zucker Winiary Winiary Pudding mit Zucker Winiary
Pudding mit Zucker 60 g
38,67zł/kg

Preis: 2,32 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-30
Winiary Zitronen-Gelee Winiary Zitronen-Gelee
71 g
39,30zł/kg

Preis: 2,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-02-28
Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare Winiary Mayonnaise -Sauce Tartare
Verfallsdatum 2027-01-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5