Korianderpulver

Cykoria
55
Polecam Korianderpulver
49Korianderpulver
Kolendra - suszone nasiona mają łagodny, słodko-palący smak i przyjemny zapach skórki pomarańczowej. W kuchni kolendry używa się zarówno do potraw pikantnych jak i słodkich. Stanowi jeden z głównych składników przyprawy curry. Stosowana jest do produkcji konserw mięsnych, wędlin, marynat, przy wypieku pierników oraz do aromatyzowania wódek i likierów.
KorianderpulverKorianderpulver
masa netto

masa netto

20 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-30

pojemność

cena za kilogram

33,50 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288101053

5900288101053

Preis: 0,67 zł

0.67 PLN 2028-03-30 NewCondition
Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
Kolendra - suszone nasiona mają łagodny, słodko-palący smak i przyjemny zapach skórki pomarańczowej. W kuchni kolendry używa się zarówno do potraw pikantnych jak i słodkich. Stanowi jeden z głównych składników przyprawy curry. Stosowana jest do produkcji konserw mięsnych, wędlin, marynat, przy wypieku pierników oraz do aromatyzowania wódek i likierów.
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kolendra mielona.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data umieszczona na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:Konfekcjonowano: CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 9 ocen.

  • Agata , 2020-12-23 20:52:32Polecam



Prymat gemahlener schwarzer Prymat gemahlener schwarzer
Pfeffer 20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Paprika Boden Prymat Paprika Boden
20 g
105,00zł/kg

Preis: 2,10 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
Prymat Cayennepfeffer Boden Prymat Cayennepfeffer Boden
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-02-28
Prymat Kreuzkümmel Prymat Kreuzkümmel
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-04-30
Prymat Knoblauch granuliert Prymat Knoblauch granuliert
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2029-06-30
Prymat striegeln Prymat striegeln
Verfallsdatum
2028-05-30
Prymat Hackfleisch Kurkuma Prymat Hackfleisch Kurkuma
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5